Wyślij zapytanie
721... telefon

Dream Day Design - designerska agencja ślubna

Róży Wiatrów 3, Wrocław, Dolnośląskie,

721... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 407


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Dream Day Design - designerska agencja ślubna

 

Nazywam się Martyna Masłyk i jestem konsultantką ślubną, dekoratorką i pomysłodawczynią filozofii Dream Day Designers, według której tworzę designerskie, spójne stylistyczne śluby oraz firmowe i rodzinne eventy.

Jestem certyfikowaną konsultantką ślubną, ale także magistrem architektury wnętrz co wyróżnia mnie na rynku wedding plannerów.
Moje poczucie estetyki po prostu widać, niezależnie od tego czy zajmuję się kompleksową organizacją ślubu, koordynacją Twojego wymarzonego dnia czy samą dekoracją miejsc ceremonii i wesela.

Jestem życzliwą osobą, która tworzy dla Ciebie bezstresową i kreatywną atmosferę w czasie współpracy.
Podpowiadam i inspiruję, bo dla mnie to nie tylko praca, ale wielka pasja

 

i spełnienie marzeń o…
…spełnianiu marzeń! :)

DreamDayDesign

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

S Sylwia 2019-01-21 15:35:54

Ocena: 5

Najlepszy usługodawca w branży jakiego znam. Rzetelna, słowna, z mnóstwem pomysłów i inspiracji pomoże nawet tym najbardziej nie zdecydowanym jak my! Wszystko fenomenalnie rozplanowane, dopasowane do budzetu. Oprócz tego świetni podwykonawcy z polecenia którzy nie zawiodą, o formalności nie trzeba się martwić. To był mój najlepszy wybór - jedyne czym sama musiałam zając głowę tego dnia to zapamiętaniem jak najwiecej detali z najcudowniejszego dnia w życiu :) wszystko przerosło moje najśmielsze oczekiwania - dziękuje i POLECAM!

M Maja 2018-10-23 15:29:03

Ocena: 5

Nie mogliśmy wymarzyć sobie cudowniejszej Konsultantki niż Dream Day Design! Profesjonalizm w każdym calu. Pełna energii, życzliwa i komunikatywna! Jej uśmiech, pasja oraz głowa pełna pięknych pomysłów, stworzyły idealną całości - wszystko tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Dzięki Dream Day Design przygotowania do ślubu były przyjemnością, a dzień przysięgi będzie wspaniałym wspomnieniem dla Nas i wszystkich Gości! Uwielbiamy z całego serca Dream Day Design jako Konsultantkę Ślubna, a jeszcze bardziej jako Martyne :) Polecamy M&S :):):)

M Maja 2018-10-23 15:28:12

Ocena: 5

Nie mogliśmy wymarzyć sobie cudowniejszej Konsultantki niż Dream Day Design! Profesjonalizm w każdym calu. Pełna energii, życzliwa i komunikatywna! Jej uśmiech, pasja oraz głowa pełna pięknych pomysłów, stworzyły idealną całości - wszystko tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Dzięki Dream Day Design przygotowania do ślubu były przyjemnością, a dzień przysięgi będzie wspaniałym wspomnieniem dla Nas i wszystkich Gości! Uwielbiamy z całego serca Dream Day Design jako Konsultantkę Ślubna, a jeszcze bardziej jako Martyne :) Polecamy M&S

Tagi: Wrocław, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót