Zapytanie
882... telefon


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Dream of Wedding

Organizacja ślubów i przyjęć weselnych z pasją i klasą!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anna 2020-11-12 22:09:21

Ocena: 5

Kochani, jeśli marzycie o spokoju w dniu uroczystości, to koniecznie Joanna o to zadba… :) Podpowie rozwiązania na które sami najprawdopodobniej byście nie wpadli… :) Ugasi metaforyczny pożar zanim się pojawi… :) Pomoże dobrać profesjonalnych usługodawców, tak aby Wasza ślubna uroczystość zapadła w pamięci na min. dziesiątki lat, jak nie setki lat… :) Pomoże zaplanować ślubny budżet, w taki sposób, aby nic w nim Was nie zaskoczyło… :) Decydując się na wsparcie wedding plannerki – Joanny otrzymujecie niesamowity komfort, ponieważ w dniu ślubu będziecie mogli skupić się na cieszeniu dniem ślubu, a to jest najważniejsze… :) Zdecydowanie polecam :D

I Ilona 2020-11-03 18:16:15

Ocena: 5

Asia pomogła zorganizować nasze wesele od A do Z, w kilka tygodni. Dopilnowała każdego szczegółu, zarówno jeśli chodzi o estetykę przyjęcia, jak i aspekty prawne. Wszystkie umowy z usługodawcami były sprawdzone co do przecinka, wynegocjowane z wielką starannością😉 Czuliśmy się więc spokojni i bezpieczni - i mogliśmy świętować ten dzień nie martwiąc się o nic (mimo ryzyka, ponieważ ślub odbył się 10.10, kiedy co chwilę wchodziły nowe obostrzenia). Asia mówiła nam, że cokolwiek się wydarzy - poradzimy sobie z tym. Dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 Z całego serca polecamy usługi Dream of Wedding ❤ Profesjonalizm pod każdym względem, świetna organizacja, dobór najlepszych usługodawców, ale przede wszystkim spokój, bo na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem, a jak nie, to Asia zrobi tak, żeby było dobrze! 🙂 Dziękujemy raz jeszcze!

M Michał 2020-09-20 21:51:03

Ocena: 5

Miałem przyjemność być świadkiem pracy Konsultantki Dream od Wedding. To, co rzuciło mi się w oczy to dbałość o każdy detal i czuwanie nad przebiegiem uroczystości przez cały czas. Asia znała odpowiedzi na wszystkie pytania, non stop w biegu, miałem wrażenie, że jest wszędzie. Dzięki temu przyjęcie, na którym się spotkaliśmy było tak bajeczne i wyjątkowe. Dzięki Asi wasza uroczystość będzie wymarzona i bajkowa a Ty będziesz Gwiazdą Wieczoru, całkowicie beztroską. Polecam!

A Agnieszka 2020-07-22 17:36:01

Ocena: 5

Joanna, Joanna i tylko Joanna! Asia pomagała przy organizacji naszego wesele w dniu 6 czerwca 2020r. i bez Jej pomocy i dobrego ducha nie dałabym rady. Asia jest w pełni profesjonalna, pomysłowa i pełna optymizmu. Ze zwykłej imprezy weselnej wyczarowała magiczne i niezapomniane przeżycia. Goście byli zachwyceni zarówno samym wystrojem, jak i całym planem wesela. Gorąco polecam! Asia to Wedding Planner pełen pasji do swojej pracy!

K Karolina 2020-07-08 18:28:09

Ocena: 5

Korzystaliśmy z usług Pani Asi w zakresie częściowej organizacji dnia ślubu - jesteśmy niezwykle zadowoleni z jej zaangażowania, kreatywności i włożonego serca w organizację najważniejszego dnia w naszym życiu! Wszystko dopięte na ostatni guzik, pełen profesjonalizm, niesamowita empatia. Gorąco polecamy i jeszcze raz dziękujemy!

Tagi: Łódź, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót