Zapytanie
724... telefon

Izabela Możejko Wedding & Events

Piastowska 32B/8, Międzyrzecz, Lubuskie,

W pobliżu: Poznań, Zielona Góra, Słubice, Szczecin, Nowa Sól, Żagań, Nowy Tomyśl, Piła, Złotów, Świebodzin, Gorzów Wielkopolski, Chodzież, Żary, Wałcz, Kostrzyn nad Odrą

724... telefon
Wyświetleń: 422


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Izabela Możejko Wedding & Events

Organizacja personalizowanych przyjęć jest moją pasją i zawodem. Dokładnie w tej kolejności, gdyż od zawsze uwielbiałam spełniać marzenia swoich bliskich o przyjęciach, które podkreślą ich charakter, zainteresowania i temperament. Kulminacyjny moment mojej ścieżki zawodowej był w momencie kiedy przygotowywałam swoje wesele. Zdałam sobie sprawę ile czasu pochłaniają przygotowania , w ilu dziedzinach należy być czujnym i jak obszerna wiedza jest potrzebna, aby ten wyjątkowy dzień mógł się odbyć. Podjęłam decyzję, że zostaję wedding planerem i robię wszystko aby moje pary mogły przeżywać ten dzień spokojnie i w gronie najbliższych, celebrując każdą z chwil.
Od kilku lat zajmuję się kompleksową organizacją ślubów. Ciągle zdobywam nowe doświadczenia oraz wiedzę potrzebną w tym zawodzie. Pomagam zrealizować Wasze marzenia lub wspólnie szukamy co Wam w sercach gra. Tworzę dekorację... Tworzę cały obraz Waszego dnia , dbam o każdy szczegół wizualny oraz pomagam znaleźć najlepszych podwykonawców oraz lokalizację i czuwam nad umowami . Tworzę scenariusz dnia ślubu i jestem z Wami do ostatniej atrakcji wieczoru.

W dużym skrócie jestem po to aby ten dzień był wyjątkowy i taki jak sobie go wymarzyliście!

Możecie skorzystać również z częściowych usług:

  • przygotowanie scenariusza dnia ślubu
  • koordynacja dnia ślubu
  • stworzenie dekoracji
  • wynajem namiotu
  • konsultacje

Zapraszamy do kontaktu!

  • Namiot na wesele
  • Wypożyczalnia dekoracji ślubnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Międzyrzecz, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót