Zapytanie
880... telefon
Wyświetleń: 341


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Just in Love Weddings & Events

Od zawsze marzyłam o organizowaniu wyjątkowych przyjęć. Moje serce podpowiadało mi, że moje prawdziwe przeznaczenie jeszcze na mnie czeka. Dlatego po 11 latach pracy dla jednej z największych korporacji postanowiłam iść za głosem serca i realizować swoje marzenia - dziś czas, abym zrealizowała WASZE...

Nie martwcie się - będę Was wspierać w drodze do idelanego wesela. Pomogę Wam uniknąć błędów, które moglibyście popełnić organizując ślub i wesele sami. Przygotowałam dla Was checklisty, porady, inspiracje i wskazówki, dzięki którym przygotujecie się do tego wyjątkowego dnia.

Nie macie czasu na samodzielną organizację ślubu i wesela? To jesteście w dobrym miejscu! Korzystając z mojej pomocy, będziecie bez zbędnego stresu i frustracji cieszyć się Waszą uroczystością, o jakiej zawsze marzyliście.

A może sami organizujecie swój ślub i wesele? Potrzebujecie wskazówek i porad?Na BLOGU znajdziecie cykl porad ślubno-weselnych "Just Wedding Advice" - czyli jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku.Czeka na Was też e-Book! Pobierzcie go i zróbcie pierwszy KROK do wesela marzeń!

Kim jestem?

Nazywam się Justyna Lewandowska-Bratek i jestem certyfikowaną Wedding Plannerką. Z wykształcenia - doktorem nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, z zawodu - analitykiem biznesowym, marketingowcem i planistą, prywatnie - szczęśliwą żoną i mamą dwóch chłopców. W czasie wolnym uwielbiam podróże, taniec brzucha i naukę hieroglifów.

Chętnie też poznam Was! Skontaktujcie się ze mną, rozpocznijcie swoją przygodę i zrealizujcie marzenia!

Zapraszam do kontaktu.Zapraszam na moją stronę: https://justinlove.pl/

I na mój Fanpage: https://www.facebook.com/justinloveweddings/

Cykl porad ślubno-weselnych „Just Wedding Advice” – czyli jak zorganizować ślub i wesele krok po kroku: https://justinlove.pl/blog/

Lokalizacja

Wasze opinie

J Jarosław 2020-09-07 13:17:23

Ocena: 5

Serdecznie polecam! Bardzo profesjonalne działania, super koncepcje oraz miły kontakt:) Tylko Justin in Love👌

G Gabriela 2020-05-29 14:43:24

Ocena: 5

Pani Justyna w swojej branży jest pełną profesjonalistą. O nic nie trzeba się martwić i wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik. Serdecznie polecam usługi Just in Love! ❤

O Ola 2020-05-29 13:21:35

Ocena: 5

Pomoc Justinlove była dla nas wielkim wsparciem. Zorganizowanie, doświadczenie i empatia! Nie mogliśmy trafić lepiej! Jeszcze raz wielkie dzięki!

A Agnieszka 2020-05-29 12:04:57

Ocena: 5

Polecam usługi pani Justyny. Pełen profesjonalizm. Pomoc i doradztwo na każdym etapie przygotowań do ślubu. Usługa dopasowana indywidualnie do klienta. Kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania. Osobiście polecam spełniła moje oczekiwania❤️

A Angelika 2020-05-29 10:52:37

Ocena: 5

Polecam każdemu! Myślałam, że jestem osobom zorganizowaną i świetnie dam radę sama z organizacją ślubu i wesela. Kiedy zdecydowałam się na wsparcie Justyny, uświadomiłam sobie w jakim błędzie jestem. Profesjonalizm, dokładność, dbałość o każdy szczegóły, przewidywanie rzeczy, które trudno przewidzieć. Jeśli myślisz o zatrudnieniu konsultanta, to tylko Justyna. Jeśli się wahasz, polecam zainwestować w ebooka, który napisała. Opisuje on krok po kroku jak samemu zorganizować wszystko od A do Z.

Tagi: Wrocław, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót