Zapytanie
513... telefon
Wyświetleń: 513


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

500 zł

Kalinowe Love Agencja Ślubna

Kalinowe Love to Agencja Ślubna zajmująca się organizacją ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych pod okiem certyfikowanego Wedding Plannera.

W ramach działalności Agencji oferuję usługi takie jak:

  1. Kompleksowa/Częściowa organizacja ślubu i wesela
  2. Koordynacja dnia ślubu i wesela
  3. Typowanie lokalizacji na przyjęcie weselne.

Jeśli zdecydujecie się na podjęcie współpracy to pomogę przeprowadzić Was przez proces przygotowań bez zbędnego stresu, przejmę większość obowiązków i sprawię, że będziecie czuli przyjemność i satysfakcję nie tylko w dniu Waszego ślubu, ale także podczas jego organizacji.

W swojej pracy, w pierwszej kolejności koncentruję się na wykreowaniu wspólnie z Parą Młodą wizji i koncepcji uroczystości. Od znalezienia właściwego
obiektu, odpowiednich i sprawdzonych podwykonawców, po negocjowanie warunków umów, organizację techniki i logistyki, a także koordynację dnia ślubu.

Doradzę Wam i zaproponuje różne rozwiązania odpowiednie dla Waszych pomysłów. Podczas współpracy możecie liczyć na wiedzę ekspercką i doświadczenie, dzięki czemu zostaną zastosowane sprawdzone rozwiązania. Zwrócę Waszą uwagę na istotne elementy podczas procesu organizacji, tak aby przedsięwzięcie zostało zrealizowane według Waszych oczekiwań. Zapewnię Wam spokój i poczucie bezpieczeństwa, a także dopilnuje, aby najważniejszy dzień w Waszym życiu był właśnie taki jak go sobie wymarzyliście.

Na mojej stronie internetowej znajdziecie więcej informacji.

Zapraszam do kontaktu :)

Lokalizacja

Wasze opinie

M Matylda 2021-02-24 16:51:58

Ocena: 5

Wszystko było dokładnie takie jak to sobie wymarzyliśmy. od dekoracji, przez muzykę w kościele aż po menu i DJ'a. Nasza Wedding Plannerka to perfekcjonistka, która włożyła bardzo dużo wysiłku w to, aby nasze wesele było idealne (wesele odbyło się w 2020 r. - na szczęście wstrzeliliśmy się w termin ze zmniejszonymi obostrzeniami) :)

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót