Zapytanie
725... telefon

Kamila Taracińska Weddings&Events

Krynicka, Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica, Jarosław, Przeworsk, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Leżajsk, Ustrzyki Dolne, Lesko, Wetlina

725... telefon
Wyświetleń: 1841


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Witaj w świecie uroczystości pełnych Miłości ❤


Nazywam się Kamila Taracińska i jestem Konsultantem Ślubnym.

Jako Wedding Planner czuwam, aby wszystko co razem zaplanujemy poszło zgodnie z planem. Zajmuję się wszystkim tym, czym Wy nie chcecie, nie możecie lub nie umiecie się zająć. Mam doświadczenie, którego Para Młoda mieć wcale nie musi. W końcu ślub bierze się praktycznie raz w życiu! Skuteczne wypracowanie różnych możliwości w tej branży to właśnie długie lata doświadczenia, autentycznych relacji biznesowych i wielu pięknych ślubów za sobą. Pozwólcie, że teraz zaopiekuję się Wami i Waszymi pięknymi planami.

Macie przed sobą jeden z najpiękniejszych dni w życiu! Zadbajcie o swój komfort i zdejmijcie ze swoich barków ogrom obowiązków z nim związanych - po prostu cieszcie się swoim dniem! Resztą zajmę się ja ♥

❤ Nie macie czasu lub chęci na organizację wesela? Skorzystajcie z kompleksowej organizacji Dnia Ślubu.
❤ Macie czas, ale macie problem z dopięciem kilku elementów lub mieszkacie daleko od miejsca uroczystości? Skorzystajcie z częściowej organizacji Dnia Ślubu.
❤ Nie chcecie się martwić w Dniu Ślubu wszelkimi obowiązkami i nie macie kogo poprosić o pomoc lub chcecie, aby Wasi najbliżsi spędzili ten dzień z Wami? Skorzystajcie z koordynacji Dnia Ślubu.
❤ Chcecie zorganizować ślub i wesele w Bieszczadach? Skorzystajcie z moich możliwości
❤ Marzycie o ślubie w plenerze lub w namiocie? Napiszcie, a pomogę!
❤ Potrzebujecie pomocy doraźnej, bo wyskoczył bardzo pilny i nagły temat, na który nie macie czasu lub wiedzy? Skorzystajcie z mojego ślubnego S.O.S.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie lub online - w zależności od tego jaki kontakt preferujecie, abyśmy mogli się lepiej poznać i dopasować odpowiednio ofertę do oczekiwań :)

Zakres działań Konsultanta Ślubnego My Little Wedding

❣ Określenie potrzeb Młodej Pary,
❣ Przygotowanie oferty i kosztorysu organizacji uroczystości ślubnej i weselnej,
❣ Opracowanie scenariuszu dnia ślubu,
❣ Opracowanie harmonogramu przygotowań,
❣ Zorganizowanie przebiegu ślubu i wesela we współpracy z Podwykonawcami,
❣ Realizacja uroczystości zgodnie z harmonogramem,
❣ Rozliczanie uroczystości z Klientami i Podwykonawcami,
❣ Prowadzenie dokumentacji związanej z organizacją ślubu i wesela.

Lokalizacja

Wasze opinie

K Krzysztof 2020-08-20 14:24:11

Ocena: 5

Ta Kobieta to wulkan pomysłów i inspiracji🔥 Kamila jest profesjonalnie przygotowana do swojej profesji. Jej nieoceniona pomoc przy organizacji naszego wesela, które odbyło się w Bieszczadach to była petarda!😎 Polecam na 💯%!

Tagi: Rzeszów, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót