Zapytanie
530... telefon

Konsultant Ślubny Monika Miśkowiec

Szczepanika 9, Korczyna, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Jarosław, Łańcut, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Lesko, Wetlina

530... telefon
Wyświetleń: 348


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Konsultant Ślubny Monika Miśkowiec

Moim zadaniem jest kompleksowa organizacja tego najważniejszego dla Was dnia. Przygotowanie wspólnie z Wami zaczynam wiele miesięcy wcześniej, ale nie boję się także zleceń last minute. Gdy ktoś Was zawiódł - Ja pomogę.

Z przyjemnością zorganizuję wszystko od A do Z. Zajmę się wyszukaniem sprawdzonych podwykonawców, razem stworzymy spójny styl Waszego ślubu. Jednak wbrew temu co często się słyszy, że para wynajmująca konsultanta traci indywidualność swojego wesela. Zapewniamy, że nie ma w tym krzty prawdy. A zorganizowane z moją pomocą wesele to nadal będzie WASZE wesele. Ja nie wybieram za Was! Ja selekcjonuje podwykonawców, podpowiadam, sugeruje dobrze sprawdzające się w praktyce rozwiązania. Abyście Wy mogli wybrać najlepsze z najlepszych nie tracąc długich godzin i dni na przeglądaniu internetu, wydzwanianie, sprawdzanie wolnych terminów, negocjowanie cen. To samo tyczy się Waszego wesela. Ja proponuję - Wy decydujecie.

W dniu ślubu zajmuję się koordynacją, przygotowaniem szczegółowego planu dnia. Aby wszystko było na czas. Żeby Młoda Para nigdzie nie byli za późno, ani też zbyt wcześnie. Brak synchronizacji jest najbardziej stresogennym czynnikiem w tym dniu. W dniu ślubu mogę Wam towarzyszyć( pozostając jednak niewidoczna) od samego rana aż do późnych godzin nocnych. Abyście Wy cieszyli się swoją miłością i zapamiętali ten dzień jako najpiękniejszy dzień w życiu! Nie musicie się martwić rozliczeniami z podwykonawcami. Mogę to zrobić w Waszym imieniu.

Jestem po to - aby w TYM dniu nic Was nie interesowało poza wzajemną miłością, dobrą zabawą i Sobą nawzajem.

Działam na terenie całego Podkarpacia

Czekam na Wasze telefony, maile, wiadomości na facebooku. Jestem do dyspozycji cały czas.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Korczyna, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót