Zapytanie
534... telefon
Wyświetleń: 111


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Let's Marry Wedding Planner

Agencja Letsmarry.pl powstała w 2020 roku z miłości do organizacji pięknych wydarzeń. Jej założycielką jest Martyna Karwowska - Zając: umysł analityczny, planujący i wrzucający wszystko w tabelki. Natomiast w związku z rozwojem firmy, Letsmarry.pl tworzą obecnie dwie osoby, co zdecydowanie usprawnia i ułatwia pracę agencji. Po prostu możemy bardziej zaangażować się w opiekę nad naszymi klientami. Julia Zarycka – drugi filar agencji, to artystyczna dusza, która łączy zamiłowanie do muzyki z pasją podróżniczą oraz także pasją organizowania eventów. Powstał więc doskonały duet, z którym na pewno poczujesz się bezpiecznie!
Obie ukończyłyśmy kursy dla konsultantów ślubnych, ale i tak wiemy, że, praktyka czyni mistrza. Dlatego stawiamy na doświadczenie, którego zdecydowanie nam nie brakuje.

Agencja działa na terenie Warszawy i jej okolic, Małopolski, a także na Mazurach. Dzięki znajomości języków obcych - organizujemy także wesela międzynarodowe oraz wielokulturowe. Tak, więc - dosłownie nie mamy żadnych granic : )

Oferujemy cały pakiet organizacji wesela lub jego część - wszystko w zależności od potrzeby i budżetu. Mamy bogatą bazę usługodawców, współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi podwykonawcami. Dbamy o każdy szczegół wydarzenia i chętnie umawiamy się na niezobowiązującą rozmowę wstępną w przyjaznej atmosferze. Cieszymy się dobrymi opiniami naszych Klientów, którzy nawet po weselu umawiają się z nami na kawę! Dla nas jest to najpiękniejsza nagroda i wyróżnienie. Zapraszamy na rozmowę, chcemy Was poznać!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sulejówek, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót