Zapytanie
500... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

LUX Event Designers - Plannerzy Twojego Wyśnionego Ślubu

Jesteśmy małym zespołem doświadczonych konsultantów ślubnych. Stawiamy na wysoką jakość, dlatego starannie dobieramy naszych podwykonawców, mając na uwadze zadowolenie naszych klientów.

Rozumiemy, że Wasz ślub i wesele są jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu, więc musi być perfekcyjny, taki jak sobie wymarzyliście albo i lepszy. Dlatego pracujemy z Wami i dla Was – jesteśmy otwarci na wasze pomysły, nawet te najbardziej niespotykane. Nasza pomysłowość, pasja, wiedza i doświadczenie pozwalają nam kreować sen na jawie – tak jak to wymarzyli sobie nasi klienci.

Decydując się na współpracę z LUX Event Designers możecie być pewni, że Wasze marzenie o cudownym weselu przerodzi się w prawdziwe wesele, o którym nikt z Waszych gości nigdy nie zapomni.

Wybierając nas jako Waszych konsultantów ślubnych, otrzymujecie naszą całkowitą uwagę, obsługę na najwyższym poziomie, indywidualne podejście oraz szeroką wiedzę i doświadczenie. Te walory umożliwiają nam osiągnięcie celu, jakim jest stuprocentowe zadowolenie naszych klientów. Podejmując współpracę z nami zaoszczędzicie czas, nerwy, pieniądze i w komforcie będziecie mogli przygotować się do ślubu. 

Zajmujemy się nie tylko kompleksową organizacją ślubów i wesel, koordynacją dnia ślubu, ale również możemy Wam pomóc w znalezieniu idealnego miejsca czy podwykonawcy!
 

Zapraszamy do kontaktu!


Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Joanna 2020-08-07 20:19:35

Ocena: 5

Z całego serca polecam :) Organizowaliśmy marokańskie wesele w Polsce (31.07.20)- udało się w zupełności oddać charakter wesela- bogate dekoracje, marokańskie lampiony, zespół arabskich bębniarzy, shisha- niesamowity klimat. Każdy szczegół został dobrze zaplanowany, nie musieliśmy się o nic martwić. Wszystkie produkty wysokiej jakości, goście weselni są zachwyceni. Dla każdego, kto marzy o wyjątkowym weselu :)

P Pani Staszkiewicz :) 2020-08-04 12:42:11

Ocena: 5

Jednym slowem - fantastyczni! Na stale mieszkamy zagranica, w UK, nie wiem jak bym sobie poradzila z organizacja tego wszystkiego bez Justyny i jej bardzo profesjonalnego, milego i spokojnego podejscia.Wszystko odbylo sie tak jak tego chcialam, a nawet i lepiej. Naprawde, bardzo polecamy!!!

Tagi: Wrocław, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót