Wyślij zapytanie
508... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

LUX Event Designers - Plannerzy Twojego Wyśnionego Ślubu

Jesteśmy dwuosobowym zespołem doświadczonych konsultantów ślubnych. Stawiamy na wysoką jakość, dlatego starannie dobieramy naszych podwykonawców, mając na uwadze zadowolenie naszych klientów.

Rozumiemy, że Wasz ślub i wesele są jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu, więc musi być perfekcyjny, taki jak sobie wymarzyliście albo i lepszy. Dlatego pracujemy z Wami i dla Was – jesteśmy otwarci na wasze pomysły, nawet te najbardziej niespotykane. Nasza pomysłowość, pasja, wiedza i doświadczenie pozwalają nam kreować sen na jawie – tak jak to wymarzyli sobie nasi klienci.

Decydując się na współpracę z LUX Event Designers możecie być pewni, że Wasze marzenie o cudownym weselu przerodzi się w prawdziwe wesele, o którym nikt z Waszych gości nigdy nie zapomni.

Wybierając nas jako Waszych konsultantów ślubnych, otrzymujecie naszą całkowitą uwagę, obsługę na najwyższym poziomie, indywidualne podejście oraz szeroką wiedzę i doświadczenie. Te walory umożliwiają nam osiągnięcie celu, jakim jest stuprocentowe zadowolenie naszych klientów. Podejmując współpracę z nami zaoszczędzicie czas, nerwy, pieniądze i w komforcie będziecie mogli przygotowa sie do ślubu. 

Zajmujemy się nie tylko kompleksową organizacją ślubów i wesel, koordynacją dnia ślubu, ale również możemy Wam pomóc w znalezieniu idealnego miejsca czy podwykonawcy!
 

Zapraszamy do kontaktu!


Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót