Zapytanie
513... telefon

Magic Day Wedding & Event Planner Ilona Jabłońska

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Olsztyn, Kościerzyna, Kwidzyn, Szczytno, Iława, Bytów, Mrągowo, Elbląg, Bartoszyce, Starogard Gdański, Malbork, Tczew

513... telefon
Wyświetleń: 454


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Sprawdź nasze wolne terminy

piątek, 10 kwietnia 2020
WOLNE - Magic Day Wedding & Event Planner Ilona Jabłońska

sobota, 11 kwietnia 2020
WOLNE - Magic Day Wedding & Event Planner Ilona Jabłońska

Magic Day Wedding & Event Planner Ilona Jabłońska

"Organizacja ślubu to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i styl życia. :) Dopięcie wszystkich szczegółów na ostatni guzik często wiąże się z ogromnym stresem, który spada na Parę Młodą. Chętnie zdejmę ten ciężar z Waszych ramion i zorganizuję ślub oraz wesele Waszych marzeń! Tak, abyście mogli skupić się na przeżywaniu najważniejszego w życiu dnia z uśmiechem na ustach. Moje doświadczenie i pomysłowość to Wasza gwarancja, że tego dnia wszystko przebiegnie idealnie.

Każdą uroczystość traktuję jak jedyną i niepowtarzalną historię. Niezależnie od tego, czy marzycie o wielkim, hucznym weselu czy o kameralnym przyjęciu w gronie najbliższych – możecie na mnie liczyć. Unikalne rozwiązania dopasowane do Waszych potrzeb to mój sposób na sukces.

Co zyskujecie powierzając mi organizację swojego ślubu ??

✔ brak stresu związanego z samodzielnymi poszukiwaniami i planowaniem
✔ kontrolę nad Waszymi ślubnymi finansami i zawieranymi umowami
✔ nieograniczoną ilość sprawdzonych rozwiązań i przydatnych rad
✔ rekomendowanych i najlepszych w branży podwykonawców
✔ oszczędność czasu i pieniędzy
✔ kreatywne rozwiązania

Porozmawiajmy podczas spotkania przy kawie, przekonacie się że oddając Wasz ślub w moje ręce, będziecie mogli spać spokojnie.
To będzie wyjątkowy dzień!"

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

P Patrycja i Adrian 2019-07-18 12:13:27

Ocena: 5

Z Iloną mieliśmy przyjemność współpracować niemalże rok przed ślubem. Zdjęła z naszych barków ogrom spraw związanych z uroczystością. Zawsze była o krok przed nami, zanim zdążyliśmy o czymś pomyśleć i powiedzieć to sprawa była już załatwiona. Kontaktowała się z naszymi podwykonawcami i ustalała najmniejsze szczegóły. Dzięki Niej w dniu naszego ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik, a my mogliśmy cieszyć się sobą i piękną uroczystością z naszymi bliskimi 💕💕 Jeśli zależy Wam na cudownym dniu, dopracowanym i dogranym w każdym szczególe, nie zastanawiajcie się minuty dłużej, Ilona jest odpowiedzią na każde problemy związane z wyjątkowym, ale jednak stresującym jedynym takim dniem w życiu ! 🌸 Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy z całego serca ! 😍 Dziękujemy 💕 Patrycja i Adrian, 7.06.2019, Olsztyn

A Aneta I Rafał 2019-05-11 17:26:30

Ocena: 5

Ciężko jest opowiedzieć o weselu i stresie w Tym ważnym dla nas dniu. Za sprawą Ilony nasz dzień był jak z bajki. Wszystko w tym najpiękniejszym dla nas dniu było dopięte na ostatni guzik i niczym nie musieliśmy się martwić ani stresować. Czerpaliśmy z tego dnia jak najwięcej. Bo wiedzieliśmy, że wszystko będzie dopilnowane i pójdzie według planu. Ilona jest naprawdę profesjonalna i bardzo kontaktowa. Świetnie rozumie wszystkie potrzeby przyszłych małżonków i potrafi im sprostać. Z taką pomocą można brać ślub co weekend. Polecamy wszystkim przyszłym parom młodym! Ściskamy i cieplutko pozdrawiamy!!

M Michalina 2019-04-15 17:16:37

Ocena: 5

Bardzo polecam - konkretna osoba, realna pomoc w przedślubnych zmaganiach.

Tagi: Olsztyn, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót