Zapytanie
600... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Makuli

W życiu wielu zakochanych przychodzi moment, gdy podejmują decyzję o powiedzeniu sobie "tak" na ślubnym kobiercu, wkraczając tym samym w kolejny rozdział wspólnego życia. To piękne i ważne wydarzenie, które niesie jednak za sobą trud zorganizowania uroczystości od A do Z.
Odhaczanie kolejnych zadań z listy ślubnych przygotowań może być stresujące, więc jeżeli poszukujecie osoby, której powierzycie organizację swojego ślubu i wesela, trafiliście we właściwe miejsce!

Jestem certyfikowaną konsultantką ślubną z dyplomem DecorAmor Academy z Warszawy. Dbanie o estetykę i bezproblemowy przebieg Waszych uroczystości jest moją wielką pasją i realizuję się w tej roli już od kilku lat, organizując imprezy okolicznościowe i spełniając Wasze marzenia o bajkowym ślubie.
Wesele w klimacie boho, rustykalnym, a może glam? Co tylko Wam w duszy gra! Będę zachwycona mogąc przygotować coś specjalnie dopasowanego pod Wasze gusta i oczekiwania.

Możecie czuć się spokojni, że troskliwie zadbam o każdy najmniejszy szczegół, a Wy będziecie mogli cieszyć się tym dniem bez stresu i niepotrzebnych zmartwień.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta 2022-05-24 09:30:16

Ocena: 5

Majka wkłada całe serce i energię w swoją prace 🥰 Współpraca przebiegła pomyślnie, a efekt przeszedł moje oczekiwania ... kościół i sala na najwyższym poziomie 😊 Jesteście profesjonalistkami w tym co robicie. Polecam każdemu 🥰🥰🥰

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót