Zapytanie
600... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Makuli

Przygotowania do ślubów stały się moją wielką pasją, dlatego jestem tutaj dla Was!
Pomagam Wam spełniać marzenia o bajkowym ślubie. Powierzając mi organizację Waszej uroczystości możecie czuć się spokojni, że troskliwie zadbam o każdy najmniejszy szczegół, a Wy będziecie mogli cieszyć się tym dniem. Jestem dyplomowanym Konsultantem Ślubnym, ukończyłam prestiżowe szkolenie Konsultanta Ślubnego/ Event Managera prowadzone przez DecorAmor Academy w Warszawie oraz sama przygotowuję dla Was dekoracje, które mają dla mnie bardzo istotne znaczenie. Każdego dnia poszukuję dla Was wyjątkowych inspiracji oraz w oparciu o Wasze oczekiwania wprowadzam je do Waszych projektów.

We wszystko co robię wkładam mnóstwo pracy i serca, jestem Waszym przyjacielem, doradcą oraz wsparciem na każdym etapie przygotowań ślubnych. Jeżeli tutaj trafiliście to jesteście. 
w bardzo dobrych rękach :)

Prywatnie jestem mamą małego Mieszka, żoną Michała - przygotowania do naszego ślubu tylko umocniły mnie w przekonaniu, że chcę pomagać innym w organizacji ślubów :)

Uwielbiam czytać książki, kocham sport a zwłaszcza bieganie, od dłuższego czasu jogę oraz lubię robić zdjęcia, chociaż na to ostatnie mam już coraz mniej czasu, ale na mojej stronie znajdziecie również zdjęcia z sesji.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bydgoszcz, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót