Zapytanie
504... telefon

Manufaktura Ślubów - kompleksowa organizacja ślubów i wesel

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Płock, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Wołomin, Siedlce, Pułtusk, Płońsk, Wyszków, Białołęka

504... telefon
Wyświetleń: 5008


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Manufaktura Ślubów - kompleksowa organizacja ślubów i wesel


Manufaktura Ślubów to zespół profesjonalnych konsultantów ślubnych.

Kompleksowo i z pasją organizujemy najpiękniejsze uroczystości ślubno-weselne.
Spełniamy Wasze marzenia…” – takie motto przyświeca działalności Manufaktury Ślubów i każdego dnia robimy wszystko, by tak właśnie było.
Siedzibą agencji Manufaktura Ślubów jest Warszawa, jednak działamy w obrębie całej Polski. Organizujemy i koordynujemy wesela par polskich oraz międzynarodowych, dbając o niepowtarzalny charakter i oprawę każdej uroczystości.

Kluczem do sukcesu, jest dla nas sprawna realizacja powierzonych nam zadań, obiektywizm, otwartość na sugestie, uwagi i oczekiwania. Służymy radą oraz wsparciem w dążeniu do realizacji nawet najbardziej wyszukanych pomysłów. Cechuje nas kreatywność i indywidualizm. Każda Para jest dla nas wyjątkowa, dlatego każdej Parze proponujemy inne rozwiązania, zwracając uwagę na detal.
Chcemy, by uroczystości realizowane przez Manufakturę Ślubów, stanowiły dla Was wspaniały i niezapomniany początek nowej drogi życia.

Sprawimy, że Twoje marzenia staną się rzeczywistością.

tel. 504000286

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2020-03-26 10:12:12

Ocena: 5

Najlepsze co mogliśmy zobić dla nas i naszych gości, to powierzyć organizację wesela Manufakturze Ślubów. Teraz z łezką w oku wspominamy nasze cudowne wesele.

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót