Zapytanie
795... telefon

MarryYou - Wedding Planners, Agencja Ślubna, konsultanci ślubni

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Lublin, Radom, Płock, Łódź, Siedlce, Płońsk, Wyszków, Ciechanów, Mława, Ostrołęka, Przasnysz

795... telefon
Wyświetleń: 534


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

MarryYou - Wedding Planners, Agencja Ślubna, konsultanci ślubni

Gdy Twoja pasja staje się Twoją pracą to czujesz, że jesteś tu gdzie powinieneś. Tak właśnie było ze mną. A właściwie to z nami, bo firmę tworzymy we dwójkę - jestem ja czyli Sylwia i mój mąż Grzegorz, bez którego nie powstałoby MarryYou.

Nasza firma powstała z miłości. Tej do ślubów. Jakoś tak się złożyło, że każde z nas lubi pomagać i sprawiać, że na twarzach ludzi pojawia się uśmiech, a przecież podczas tego jedynego dnia w życiu uśmiech powinien towarzyszyć Wam cały czas (ewentualnie może przeplatać się ze łzami, jednak niech będą one oznaką jedynie radości a nie smutku).

Sylwia - zajmuje się praktyczną kwestią Waszych ślubów. Ma niesamowite poczucie estetyki. Umie słuchać ludzi i czytać im w myślach, tworząc oferty najbardziej dopasowane do potrzeb klientów. Sylwia to zodiakalna Lwica, dlatego organizacja i koordynacja są jej mocnymi stronami dzięki którym, potrafi zapanować nad każdą sytuacją.

Grzegorz- tworzy umowy, dba o techniczne kwestie aranżacji, pilnuje budżetów, przyjaźni się z Excelem i innymi informatycznymi tematami. Grzegorz także jest obecny podczas realizacji, gdzie swoim bystrym okiem sprawuje pieczę nad podwykonawcami.

Powierzcie nam swój Ślub a przekonacie się, że ten dzień będzie najpiękniejszym w Waszym życiu.

Co oferujemy?

Organizacja wybranych elementów. Jeśli potrzebujecie tylko częściowego wsparcia w przygotowaniu Waszego ślubu i wesela, z przyjemnością wesprę Was w przygotowaniu tych obszarów, które budzą Wasze wątpliwości.

Ślubny savoir-vivre. Pomogę Wam uniknąć niezręcznych sytuacji, zadbam o odpowiednie ułożenie zastawy na sali. Dopilnuję by każdy element przyjęcia odbył się w odpowiedniej kolejności.

Koordynacja dnia ślubu i przyjęcia weselnego. Jeśli macie całkowicie zaplanowany swój dzień, ale jego przebieg spędza Wam sen z powiek, możecie na mnie liczyć. Skoordynuję przygotowania, ceremonię ślubu oraz przyjęcie weselne, a Wy będziecie już zawsze wspominać ten dzień z uśmiechem.

Ślub międzynarodowy. Jeśli na swojej liście, macie gości zza granicy i nie wiecie jak przygotować ich podróż, transfer z lotniska do miejsca noclegu, jak zorganizować kolację powitalną, jak odciążyć zmęczonych podróżą gości i jak spowodować by po przyjęciu, zdążyli na swój samolot, to świetnie trafiliście! Zajmiemy się wszystkim.

Śluby za granicą. To nie lada wyzwanie! Ale nie dla nas. Jeśli marzycie o ślubie na Malediwach, Zanzibarze czy w innym rajskim kurorcie, lub śnicie o ceremonii w jednej z Europejskich stolic, możecie śmiało powierzyć nam swoje marzenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót