Zapytanie
509... telefon
Wyświetleń: 309


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Moments Wedding Planner

Agencja Moments Wedding Planner powstała z miłości do perfekcji.

To właśnie wyjątkowe momenty tworzą najpiękniejsze wspomnienia...
Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji ślubów i wesel. Wkładamy całe serce w to co robimy, aby Para Młoda mogła uniknąć stresujących obowiązków, a przygotowania do ślubu oraz ten wyjątkowy dzień wspominała z błyskiem w oku i uśmiechem na twarzy. Dbamy o każdy detal i dostarczamy informacji, które ułatwiają Parze podjęcie trudnych i ważnych decyzji. Najważniejsze jest dla nas, abyście cieszyli się swoim ślubem, a my w tym czasie zajmiemy się całą resztą.

Charakteryzuje nas bardzo dobra organizacja czasu i posiadamy umiejętność pracy pod presją. Cechuje nas nieszablonowe myślenie i tworzenie kreatywnych rozwiązań. Przede wszystkim słuchamy Państwa Młodych i potrafimy wyobrazić sobie wizję ich idealnego wesela.

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie w oparciu o Wasze oczekiwania i potrzeby. To pełen zakres usług, które możemy Wam zaproponować w czasie przygotowań do tego najważniejszego dnia. Co najważniejsze- nie narzucamy swojego zdania i nie decydujemy za Was! Proponujemy Wam najlepsze i najbardziej dopasowane rozwiązania. Naszym wspólnym celem, aby każdy wspominał ten dzień z uśmiechem na twarzy!

Zapraszamy do współpracy!
Aneta & Agnieszka

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót