Zapytanie
797... telefon

Mon Amour - Julia Stańczuk Wedding Planner

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Lublin, Radom, Płock, Łódź, Siedlce, Pułtusk, Wyszków, Ciechanów, Mława, Ostrołęka

797... telefon
Wyświetleń: 405


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Mon Amour - Julia Stańczuk Wedding Planner

Mam na imię Julia i jestem w Mon Amour konsultantką ślubną. Moim zadaniem jest zorganizowanie specjalnie dla Was niepowtarzalnej Ceremonii Ślubnej i Przyjęcia Weselnego. Pozwólcie mi sprawić, że bez nerwów będziecie oczekiwać Waszego Wymarzonego Dnia, a dzięki dyskretnej koordynacji będziecie mieli możliwość cieszenia się Tym Dniem w pełni.
Jestem po to, aby doradzać Wam i rozwiewać wszelkie wątpliwości na każdym etapie przygotowań oraz proponować najlepsze dla Was rozwiązania.

Mon Amour wyróżnia to, że organizacja ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych jest prawdziwą pasją i do każdego zlecenia podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i świeżymi pomysłami dopasowanymi do Waszych oczekiwań.

Oferuję Wam tylko najwyższy poziom usług, ponieważ cele i zadania realizuję w sposób profesjonalny – współpracuję tylko z najlepszymi, zaufanymi i sprawdzonymi podwykonawcami.
Perfekcjonizm to moje drugie imię, dlatego nie musicie martwić się o to, że któryś
z elementów będzie niedopracowany.

Inspiruję, podpowiadam, planuję, organizuję, nadzoruję, pomagam! Sprawiam, że marzenia o Wyjątkowej Ceremonii Ślubnej i Niezapomnianej Uroczystości Weselnej stają się rzeczywistością.

Stwórzmy kolejny rozdział Waszej miłości!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kasia 2020-04-01 10:27:26

Ocena: 5

Nawet jeśli wydaje się Wam, ze nie potrzebujecie konsultanta, to zastanówcie się jeszcze raz. Serdecznie polecam usługę koordynacji dnia ślubu. Dzień przed i w dniu ślubu można było faktycznie odpocząć i się przygotować zamiast rozstawiać winietki na sali ;) zdecydowanie przydała się również pomoc w ‚ogarnianiu’ gości, do autokaru, na sali, wołanie na 1. taniec, na tort itp. Jeszcze raz, polecam

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót