Zapytanie
+48... telefon

Oh, wow wedding - organizacja ślubów i wesel

Wysoka 7/70, Mława, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Pułtusk, Płońsk, Działdowo, Ciechanów, Ostrów Mazowiecka, Włocławek, Gostynin, Sierpc, Ostrołęka

+48... telefon
Wyświetleń: 824


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Oh, wow wedding - organizacja ślubów i wesel

Zrealizuję Wasze marzenia...

Czy wiecie, że konsultant ślubny, zdejmuje z Was ciężar przygotowań ślubnych, jednocześnie nie odbierając Wam możliwości decydowania?
To Wy decydujecie kim będą podwykonawcy, a zadaniem Wedding Plannera jest przygotowanie ofert, dostosowanych do Waszych oczekiwań, gustów oraz budżetu.
Otrzymujecie gotowe rozwiązania oraz propozycje ofert skrojonych na miarę Waszych potrzeb, aby tego dnia wszystko było oh, wow!

Posiadam Certyfikat, rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Zapewniam:

  • kompleksową lub częściową organizację ślubów i wesel
  • koordynację dnia ślubu
  • organizację ślubów w plenerze
  • ślubne konsultacje
  • organizację przyjęć rodzinnych oraz firmowych

Opowiedzcie o swoich marzeniach związanych ze ślubem i weselem, a ja je zrealizuję. Zachowam w tym wszystkim zdrowy rozsądek :)
Nieważne na którym etapie organizacji się znaleźliście, ja zajmę się elementami, które sprawiły Wam największą trudność lub po prostu zabrakło Wam czasu, a może ochoty na dalsze poszukiwania.
Gwarantuję, że w każdym momencie macie wgląd do tabeli budżetowej, a moja w tym głowa, aby tego budżetu nie przekroczyć ;)
Współpracując ze mną, macie gwarancję najwyższej jakości usług. Nie generuję Wam dodatkowych kosztów, gdyż nie pobieram prowizji od płatności oraz nie współpracuję z podwykonawcami w sposób Was obciążający - wszelkie rabaty są dla Was, dlatego znaczna część mojego wynagrodzenia zwraca się. Jest to również gwarancją tego, że nie polecam firm ze względu na prowizję, lecz są to podwykonawcy, którzy spełniają oczekiwania mojej Młodej Pary. Wynagrodzenie za moją pracę, wyceniam na podstawie czasochłonności powierzonych mi zadań - nie jest to procent Waszego budżetu. Uczciwość to dla mnie jedna z najważniejszych cech w tym zawodzie.

Skontaktujcie się ze mną, a przygotuję ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb i oczekiwań. Otrzymacie wycenę, która do niczego Was nie zobowiązuje.

Zapraszam do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Mława, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót