Zapytanie
515... telefon
Wyświetleń: 1332


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Okiem Żony i Matki- Agencja Eventowa

Marzysz o wspaniałym weselu, przepięknym przyjęciu baby shower, czy uroczych (nie tylko dziecięcych) urodzinach? Witaj w moim świecie! Chce podzielić się z Wami moim doświadczeniem w byciu szczęśliwa żoną i matką. Chcę również pokazać, iż certyfikowana konsultantka ślubna, którą jestem, to wcale nie jest zbędny wydatek, lecz osoba, która zadba o Was i o każdy detal Waszego przyjęcia weselnego. Jeśli jesteś mężczyzną - nie uciekaj! Pomogę Ci zostać szczęśliwym mężem i troskliwym ojcem, dzięki czemu organizacja wszystkich przyjęć razem ze mną będzie czystą przyjemnością. Zaufajcie mi, a dołączycie do mojego grona i razem spojrzymy na świat okiem żony i matki (i nie tylko :) ).

Pamiętajcie! Ja spełniam Wasze marzenia i oczekiwania- realizuję Wasz film wg. Waszego scenariusza, a nie swojego :) Ja wcielam wszystko w życie i zdejmuję z Waszych barków tonę maili, telefonów, godziny spędzone na poszukiwaniach odpowiednich usługodawców, na spotkaniach z nimi i dopinaniu wszystko na ostatni guzik. Ja pracuję, a Wy cieszycie się sobą, Waszą miłością i cudownym okresem narzeczeństwa :)

Mam za sobą ponad 80 realizacji eventowych, a w tym śluby międzynarodowe realizowane na odległość. Zajrzyj na moją stronę lub profil na Facebooku i przeczytaj opinie.

Dodatkowo zapraszamy do sklepu ślubnego www.sklep.okiemzonyimatki.pl, gdzie znajdziecie Państwo:

  • balony z helem i dekoracje balonowe,
  • niezbędniki ślubne (koszyki ratunkowe),
  • przępiekne pudła z dekoracjami na wieczór panieński (cieszą się sporą popularnością u nas),
  • toppery personalizowane na torty ślubne (ręcznie wykonywane),
  • i wiele innych! :)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aleksandra 2021-09-10 11:19:24

Ocena: 5

Polecamy usługi Izy. Pasja, profesjonalizm, opanowanie, doradztwo , ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście- główne cechy Izy. Organizowała dla nas ślub i wesele, pomagał nam we wszystkich formalnościach, umowach, negocjacjach oraz w przekładaniu terminu ślubu i wesela. Czuwała nad każdym nawet najmniejszym detalem i co najważniejsze była z nami od samego początku przygotowań do samego końca, czyli poprawin. Wszystko było tego dnia idealne!!! Polecamy dla osób wymagających :)

M Marta 2020-04-07 10:52:28

Ocena: 5

Serdecznie polecam współpracę z Panią Izą! Dzięki koordynacji dnia ślubu zyskaliśmy przede wszystkim czas dla siebie i gości w trakcie wesela, ponieważ Pani Iza nad wszystkim czuwała, zawsze była w zasięgu wzroku - tak więc gdy potrzebowaliśmy chociażby przekazać coś innym osobom obsługującym wesele, zawsze trwało to krótką chwilę. Ponadto koordynacja to nie tylko dzień wesela, ale olbrzymie wsparcie w najtrudniejszym momencie przygotowań - ostatnim tygodniu. Obecność Pani Izy w kościele i na sali od rana tego dnia odjęła nam dużą część stresu i pozwoliła na skupienie się na sobie tego dnia. Na każdym etapie współpracy przekonywaliśmy się, jak wspaniale jest mieć wsparcie takiej wedding plannerki jaką jest Pani Iza - jeszcze raz bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót