Zapytanie
515... telefon
Wyświetleń: 2060


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor

Jestem założycielką Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor oraz certyfikowaną konsultantką ślubną i dekoratorką. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

NASZ ZESPÓŁ

Iza- ślubna ekspertka działająca od 2016 roku z ogromną pasją do organizacji ślubów polskich i międzynarodowych. Od 2020 należy do Poslkiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.
Sylwia- perfekcjonistka, konsultantka ślubna i dekoratorka z ogromnym doświadczeniem w branży eventowej.

Dzięki swojemu doświadczeniu z powodzeniem organizujemy i dekorujemhy uroczystości ślubne na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w koordynacji realizacji międzynarodowych. Tworzymy niezapomniane przyjęcia weselne, dzięki czemu nasza marka jest rozpoznawalna w branży, jak i w mediach.
Izę możecie oglądać w programach telewizyjnych, czy w roli ekspertki na konferencjach, targach ślubnych oraz uczelniach.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Aleksandra 2021-09-10 11:19:24

Ocena: 5

Polecamy usługi Izy. Pasja, profesjonalizm, opanowanie, doradztwo , ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście- główne cechy Izy. Organizowała dla nas ślub i wesele, pomagał nam we wszystkich formalnościach, umowach, negocjacjach oraz w przekładaniu terminu ślubu i wesela. Czuwała nad każdym nawet najmniejszym detalem i co najważniejsze była z nami od samego początku przygotowań do samego końca, czyli poprawin. Wszystko było tego dnia idealne!!! Polecamy dla osób wymagających :)

M Marta 2020-04-07 10:52:28

Ocena: 5

Serdecznie polecam współpracę z Panią Izą! Dzięki koordynacji dnia ślubu zyskaliśmy przede wszystkim czas dla siebie i gości w trakcie wesela, ponieważ Pani Iza nad wszystkim czuwała, zawsze była w zasięgu wzroku - tak więc gdy potrzebowaliśmy chociażby przekazać coś innym osobom obsługującym wesele, zawsze trwało to krótką chwilę. Ponadto koordynacja to nie tylko dzień wesela, ale olbrzymie wsparcie w najtrudniejszym momencie przygotowań - ostatnim tygodniu. Obecność Pani Izy w kościele i na sali od rana tego dnia odjęła nam dużą część stresu i pozwoliła na skupienie się na sobie tego dnia. Na każdym etapie współpracy przekonywaliśmy się, jak wspaniale jest mieć wsparcie takiej wedding plannerki jaką jest Pani Iza - jeszcze raz bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót