Wyślij zapytanie
696... telefon

Perfect Day Wedding Planners

Pruszkowska 29a lok. 172, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Poznań, Gdynia, Wrocław, Kraków, Lublin, Białystok, Toruń, Katowice, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Sopot, Zielona Góra, Olsztyn, Zakopane, Szczecin, Rzeszów, Opole, Gorzów Wielkopolski

696... telefon
Wyświetleń: 503


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Perfect Day Wedding Planners

Specjalnością Perfect Day Wedding Planners jest kompleksowa organizacja ślubów i wesel polskich oraz międzynarodowych na terenie całej Polski.
Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji wedding planerskich oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, spełniając tym samym wymóg świadczenia wysokiej jakości usług.
Prowadzimy Polską Akademię Ślubną, która oferuje szkolenia dla konsultantów ślubnych.
Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu organizacja wesel nie stanowi żadnego problemu, a nasza specjalistyczna wiedza, wyczucie smaku i estetyki, zapewni Państwu satysfakcję ze zorganizowanej z nami uroczystości ślubnej.

Organizacja ślubu i wesela? Z nami spełnisz swoje marzenia.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kasia 2019-01-14 22:03:46

Ocena: 5

Serdecznie dziękujemy za kompleksową pomoc przy organizacji naszego wesela. Na stałe mieszkamy w Szwajcarii, a ślub odbył się w Polsce, więc było to dla nas ogromnym wyzwaniem. Bez Perfect Day nie bylibyśmy w stanie zorganizować tak pięknej ceremonii oraz przyjęcia, które oczarowało zarówno gości polskich jak i zagranicznych. Wszyscy świetnie się bawili, a my mieliśmy spokojną głowę, że wszystko się uda, ponieważ nad wykonaniem czuwa PD. Gorące podziękowania zwłaszcza dla p. Ani Piotrowicz za cierpliwość, niezliczoną ilość wymienionych maili i bardzo miłą współpracę.

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót