Zapytanie
725... telefon

Po Prostu Miłość Agencja Ślubna Aneta Rolek

Iwierzyce, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Jarosław, Łańcut, Przeworsk, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Leżajsk, Ustrzyki Dolne, Lesko

725... telefon
Wyświetleń: 76


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Po Prostu Miłość Agencja Ślubna Aneta Rolek

Nazywam się Aneta Rolek i jestem wedding plannerem, kreatorką wesel i miłośniczką ślubów, a wszystko dzięki mojej pasji do muzyki. To właśnie ona zaprowadziła mnie do miejsca w którym jestem, i w którym spotykam się razem z Wami.

Moja miłość do muzyki i śpiewania była we mnie od zawsze, przez długi czas rozwijałam i kształciłam swój talent, który przed laty wykorzystałam do uświetnienia rodzinnego ślubu.

I wtedy się zaczęło. Cała przygoda z oprawą wokalną ślubów, która poza uroczystościami najbliższych osób zaczęła sięgać ślubów zupełnie nieznanych mi Młodych Par. To właśnie oni obdarzyli mnie zaufaniem, i dali możliwość rozwijania się w tej dziedzinie. Dzięki czemu dziś moja pasja jest moją pracą. Dzięki czemu dziś sięgam o krok dalej i po za ofertą Wyśpiewam Wam MIŁOŚĆ stwarzam miejsce na które sama od dawna czekałam czyli Po Prostu MIŁOŚĆ Agencję Ślubną Aneta Rolek, w której pomogę Wam spełnić ślubne marzenia. Moja Agencja po za organizowaniem i kreowaniem wesel, oraz oprawą wokalną ślubu składa się jeszcze z jednej części: Co(ś) więcej niż MIŁOŚĆ? CO więcej niż MIŁOŚĆ? Uważam, że mając miłość ma się wszystko co można w życiu znaleźć, ponieważ posiadając to uczucie każde inne już łatwiej zdobyć, odszukać. Ale COŚ więcej niż MIŁOŚĆ? Owszem! Moja Agencja ma dla Was do zaoferowania wynajem podświetlanych napisów takich jak: MIŁOŚĆ, LOVE I KOCHAM.

Życie jest podróżą i cudownie jest ją przeżyć u boku ukochanej osoby, a Ślub to ten najważniejszy z przystanków na którym wspólna droga „Długo i szczęśliwie” rozpoczyna się na nowo. Z pewnością Wy - zakochani narzeczeni macie już pierwsze pomysły i wyobrażenia jak powinien wyglądać ten szczególny dzień, oraz wiecie, że przygotowanie tak ważnej uroczystości składa się zarówno z drobnych, jak i nieco większych czynności, które często bywają przytłaczające. Dlatego jestem ja - chętna poznać Was, Wasze plany i marzenia, które zaczną stawać się rzeczywistością, oraz ułatwić proces organizacji ślubu i wesela, bo to, że między Wami jest miłość już wiem.

A więc, zaczynamy?

  • Muzyka klasyczna na ślubie
  • Napis Love
  • Podświetlane napisy

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Iwierzyce, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót