Zapytanie
+39... telefon

Polski ślub we Włoszech - Sposa Mediterranea Group

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Poznań, Gdynia, Wrocław, Kraków, Lublin, Białystok, Toruń, Katowice, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Zielona Góra, Wolsztyn, Szczecin, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski

+39... telefon
Wyświetleń: 294


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Polski ślub we Włoszech - Sposa Mediterranea Group

Prestiżowe Wesela, znane również jako Sposa Mediterranea i Wedding Ravello, od 1995 roku jest Specjalistą Ślubu Przeznaczenia, służąc wymagającym parom, które wybierają Włochy, by spełniły się ich marzenia. W PLW jesteśmy jedną z niewielu firm zajmujących się planowaniem ślubów, która działa w całych Włoszech i najładniejszych lokalizacjach na świecie, dzięki zespołowi ekspertów w zakresie koordynatorów ds. Usług i dostawców usług, dzięki którym nasi klienci mogą zaoszczędzić pieniądze usługa.

Nie udajemy, że jesteśmy tymi, którzy są w stanie otworzyć wszystkie "ekskluzywne" miejsca, ale pracujemy ręka w rękę z lokalami i dostawcami, którzy spełniają nasze standardy jakości i mogą zagwarantować naszym Klientom najlepszą obsługę za pieniądze.

Suita Carrano Bonadies, właścicielka i starsza plenerka ślubna w PLW, osobiście prześledzi każdy szczegół Twojej prośby i, dzięki doświadczonemu zespołowi, ożywi Twoje marzenie o życiu. Prestiżowe i luksusowe wesela, Sposa Mediterranea i Wedding Ravello nie powodują nadmiernych obciążeń dostawców.

Nasze portfolio pokazuje tylko kilka wesel, które wykonujemy w ciągu roku i wszystkie są wyjątkowe, tak wyjątkowe, jakimi są nasi klienci.

Więc jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę ślubną, której nie zapomnisz do końca życia, a zdecydujesz się na słoneczną o każdej porze roku Italię, to pomoże Ci w tym profesjonalna i doświadczona konsultantka ślubna rodem z Twego kraju. Do dyspozycji oddajemy Ci całą krainę starożytnych Rzymian, ale najbardziej polecamy urokliwe Wybrzeże Amalfitańskie - jeden z najcudowniejszych i malowniczych zarazem zakątków Starego Kontynentu, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, wraz z takimi perełkami, jak Ravello i Cilento. Dostosujemy się do Twoich oczekiwań oraz zasobności Twego portfela. U nas przeżyjesz romantyczną przygodę pełną dyskretnego włoskiego powabu, południowego ciepła i ognistej muzyki . Nie myśl więc, jak to zrobić, jak to będzie, czy się uda, ale skontaktuj się z nami i przyjeżdżaj, a my zrobimy już resztę za Ciebie.
Skontaktuj się z Nami a przedstawimy Ci bezpłatnie całą naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót