Wyślij zapytanie
519... telefon

Pomocy Wychodzę za mąż Wedding Planner Konsultant Ślubny

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Gdynia, Ełk, Białystok, Gdańsk, Sopot, Kwidzyn, Szczytno, Ostróda, Iława, Mrągowo, Elbląg, Suwałki, Augustów, Giżycko, Mikołajki

519... telefon
Wyświetleń: 277


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Pomocy Wychodzę za mąż Wedding Planner Konsultant Ślubny

Agencja Ślubna MIA-wedding planner, event manager,kompleksowa organizacja i koordynacja ślubu oraz przyjęcia weselnego.Konsultacje, profesjonalne doradztwo.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Małgosia 2019-02-05 14:52:50

Ocena: 5

Dziewczyny do zadań specjalnych! Organizacja wesela międzynarodowego w przeciągu 10 miesięcy „na odległość” z 6 godzinna różnica czasu była dosyć ambitnym planem od początku a samo znalezienie zaufanej osoby na miejscu (odpowiedzialnej, kreatywnej i dyspozycyjnej) nie należało zdecydowanie do najłatwiejszych! Z panią Iwona, Agnieszka i Monika zaprzyjaźniliśmy sie od początku i z ogromna ulga odetchnęłam po naszym pierwszym telefonie - wiedziałam ze rozumieją moja wizje wesela! A przecież o to w tym wszystkim chodzi! Ich pomoc była kompleksowa - od znalezienia oprawy muzycznej (DJ, anglojęzyczny konferansjer, trio smyczkowe); fotografa i kamerzysty; fryzjerki i makijażystki (dla 7 osób z dojazdem), zamówienia alkoholu (z opcja zwrócenia po weselu) oraz efektów specjalnych (fajerwerków/balonów LED) - cokolwiek przyjdzie wam do głowy te Panie wiedza jak szybko i skutecznie to załatwić! W tym najważniejszym dniu dbają nie tylko o Ciebie ale rownież o twoich gości! Jestem im dozgonnie wdzięczna ze w trakcie naszej mszy (a był to upalny dzien) w kościele miały przygotowane koszyczki z zimna woda i chusteczkami dla naszych gości. Towarzyszyły nam podczas sesji, dbając o wszystkie detale. Jeśli trzeba odbiorą twoja suknie/wianek na czas. Zawsze przygotowane, punktualne i profesjonalne! Niczego nie byłam tak pewna i spokojna jak w tym dniu! Dzięki nim mogliśmy bawić sie z naszymi gośćmi wiedząc ze wszystko jest pod kontrola (tort wyjdzie na czas, dania sa wydawane punktualnie). Nie wyobrażam sobie tego dnia bez nich! Szczerze i gorąco polecam!

Tagi: Olsztyn, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót