Zapytanie
505... telefon

Pracownia Ślubów Weddings & Events

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Kielce, Nowy Sącz, Lublin, Wieliczka, Katowice, Tarnów, Oświęcim, Zakopane, Wadowice, Rzeszów, Niepołomice, Sandomierz, Tarnobrzeg, Mielec, Olkusz, Chrzanów, Bochnia, Brzesko

505... telefon
Wyświetleń: 925


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Pracownia Ślubów Weddings & Events 

to agencja ślubna zajmująca się kompleksową organizacją ceremonii ślubnych, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych (w tym przyjęć rodzinnych, biznesowych i eventów firmowych).

Pracownia Ślubów została stworzona dla osób, które potrzebują wsparcia w zaplanowaniu i organizacji ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

Jeżeli masz pomysł na swój wymarzony ślub i potrzebujesz pomocy w organizacji, jeżeli zacząłeś już planować ślub i utknąłeś w miejscu, jeżeli nie masz pomysłu i poszukujesz inspiracji – jesteśmy dla Ciebie. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi podwykonawcami.

Co oferujemy? 5 pakietów:

 1. ORGANIZACJA I KOORDYNACJA ŚLUBU I WESELA (Pakiet Diamentowy) Zajmiemy się kompleksową organizacją ślubu i wesela od A do Z i skoordynujemy dzień ślubu.
 2. CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA (Pakiet Złoty) Jeśli macie już podpisaną umowę z salą i wybrany termin ślubu, a brakuje Wam reszty to ten pakiet jest dla Was.
 3. KOORDYNACJA ŚLUBU I WESELA (Pakiet Srebrny) Ten pakiet jest dla Par, które mają wszytko zorganizowane, ale chcą aby ktoś czuwał nad przebiegiem uroczystości, tak aby sami mogli być gośćmi na swoim weselu.
 4. KONSULTACJE ŚLUBNE (Pakiet Brązowy) Jeśli potrzebujecie wsparcia w pojedynczych kwestach związanych z organizacją wesela, to ten pakiet jest dla Was.
 5. ŚLUBNE LAST MINUTE (Pakiet SOS) Jeśli macie jakiś problem z podwykonawcą, nie wiecie jak zabrać się do przełożenia wesela na inny termin, to ten pakiet jest dla Was.

Zapewniamy:

 • organizację przyjęcia
 • koordynację dnia ślubu
 • pomoc w częściowej organizacji
 • wsparcie na dowolnym etapie przygotowań
 • oszczędność czasu związaną z poszukiwaniem podwykonawców
 • oszczędność pieniędzy
 • doradztwo w podejmowaniu decyzji
 • dopięcie szczegółów przyjęcia
 • kreatywność
 • urealnić Twoje marzenia ;)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marcin 2019-11-18 11:14:35

Ocena: 5

Pełen profesjonalizm i dobre podejście do klientów ;)

J Joanna 2019-11-01 10:22:30

Ocena: 5

Agencja Ślubna Pracownia Ślubów zajęła się organizacją naszego ślubu. Wszystko było dopracowane do perfekcji. Wesele odbyło się bezstresowo. Polecam Pracownię Ślubów każdemu, komu zależy aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy! dziękujemy ;)

Tagi: Kraków, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót