Zapytanie
513... telefon

Ślubne "Tak" inaczej, niebanalnie, nieszablonowo

Jana Kazimierza, Warszawa, Lubelskie, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Lublin, Otwock, Radom, Płock, Wołomin, Siedlce, Pułtusk, Puławy, Wyszków, Ciechanów, Mława, Zamość, Chełm, Lubartów, Biała Podlaska, Ostrołęka

513... telefon
Wyświetleń: 900


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ślubne "Tak" inaczej, niebanalnie, nieszablonowo


Jako Wedding Planner realizuję ślubno-weselne marzenia moich Par. Nie narzucam, lecz proponuję, podpowiadam, a przede wszystkim polecam sprawdzonych, wyselekcjonowanych usługodawców, pilnuję kluczowych zapisów w umowach, biorę całe przygotowania na siebie, jednak ostatnie słowo w każdej kwestii ma oczywiście Młoda Para.

Organizując śluby i wesela za każdym razem traktuję Młodą Parę bardzo indywidualnie i z ogromnym zaciekawieniem. Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że za każdym ślubem stoi niepowtarzalna historia dwóch osób, które zdecydowały się iść razem przez życie, mają swoje marzenia i plany na to, jak ma wyglądać ich Dzień Ślubu. Dlatego też podczas pierwszego spotkania głównie słucham, staram się jak najlepiej poznać i zrozumieć Młodą Parę, ich pasje, styl i estetykę. To wszystko po to, abyśmy następnie mogli wspólnie możliwie jak najbardziej spersonalizować Wasz ślub i wesele, co z pewnością pozwoli Wam poczuć się swobodniej.Decydując się na skorzystanie z kompleksowej organizacji ślubów, wybieracie przede wszystkim spokój ducha i pewność, że Wasz ślub i wesele przebiegną w spokojnej i ekscytującej atmosferze.

Zależy mi na autentyczności, emocjach i uczuciach, a także ponadczasowym klimacie, który jest do uzyskania jedynie dzięki współpracy z Młodą Parą, spełniając jednocześnie Ich marzenia. Nie podążam bezrefleksyjnie za trendami, a znacząco pomagam w realizacji Waszych marzeń tworząc scenografię i scenariusz, której osobowością i historią jesteście Wy.

Zróbcie pierwszy krok – zadzwońcie lub napiszcie do mnie – umówimy się na spotkanie na kawę lub on-line, podczas którego poznam Was bliżej. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie mojego wsparcia przy kompleksowej organizacji uroczystości czy tylko jej części – z przyjemnością pomogę Wam.

Po spotkaniu przygotuję dla Was indywidualną ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Znajdziecie w niej informacje na temat zakresu obowiązków wedding plannera wraz z ceną. Po zapoznaniu się z ofertą zdecydujecie, czy chcecie, bym to ja zorganizowała Waszą uroczystość. Jeśli tak – podpisujemy umowę i zaczynamy przygotowania.

Co mnie wyróżnia?

Przede wszystkim powiew świeżości, otwartość na rozwiązania nieszablonowe, perfekcjonizm oraz umiejętność organizacji wielokulturowych i wielojęzycznych uroczystości.

Z pewnością nie ma uniwersalnego przepisu na ślub. Jednak jestem przekonana, że każdy ślub można zorganizować perfekcyjnie. Aby to osiągnąć w swojej pracy łączę ze sobą umiejętności strategicznego planowania, sumienność, szczegółowość, pomysłowość, oryginalność, znajomość branży gastronomicznej, trendów ślubnych, savoir-vivre z optymalnym budżetowaniem.

Uwielbiam Waszą niepowtarzalność, wyjątkowość, co czyni moją pracę bardzo wymagającą, ale przede wszystkim niesamowicie ciekawą.Każdy z nas zasługuje na to, aby Dzień Ślubu przebiegał zgodnie z planem, płynnie, bezstresowo, po prostu cudownie. Właśnie od tego macie mnie – przeprowadzę Was w spokoju, z dobrym nastrojem przez wszystkie etapy przygotowania, a w Dniu Waszego Ślubu zajmę się koordynacją całego dnia i dopilnuję aby Wasz najważniejszy Dzień przebiegał zgodnie z zaplanowanym przez nas scenariuszem.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót