Zapytanie
513... telefon

Ślubne "Tak" inaczej, niebanalnie, nieszablonowo

Jana Kazimierza, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Otwock, Radom, Płock, Józefów, Wołomin, Siedlce, Pułtusk, Wyszków, Ciechanów, Mława, Ostrołęka

513... telefon
Wyświetleń: 217


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3000 zł

Ślubne "Tak" inaczej, niebanalnie, nieszablonowo

Decydując się na skorzystanie z kompleksowej organizacji ślubów, wybieracie przede wszystkim spokój ducha i pewność, że Wasz ślub i wesele przebiegną w spokojnej i ekscytującej atmosferze. W rezultacie stworzę Wam warunki, abyście mogli jeszcze bardziej świadomie i otwarcie doświadczać magii czasu narzeczeństwa oraz Dnia Waszego Ślubu.

Organizując śluby i wesela za każdym razem traktuję Młodą Parę bardzo indywidualnie i z ogromnym zaciekawieniem. Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że za każdym ślubem stoi niepowtarzalna historia dwóch osób, które zdecydowały się iść razem przez życie, mają swoje marzenia i plany na to, jak ma wyglądać ich Dzień Ślubu. Dlatego też podczas pierwszego spotkania głównie słucham, staram się jak najlepiej poznać i zrozumieć Młodą Parę, ich pasje, styl i estetykę. To wszystko po to, abyśmy następnie mogli wspólnie możliwie jak najbardziej spersonalizować Wasz ślub i wesele, co z pewnością pozwoli Wam poczuć się swobodniej.

Zależy mi na autentyczności, emocjach i uczuciach, a także ponadczasowym klimacie, który jest do uzyskania jedynie dzięki współpracy z Młodą Parą, spełniając jednocześnie Ich marzenia. Nie podążam bezrefleksyjnie za trendami, a znacząco pomagam w realizacji Waszych marzeń tworząc scenografię i scenariusz, której osobowością i historią jesteście Wy.
Zróbcie pierwszy krok – zadzwońcie lub napiszcie do mnie – umówimy się na spotkanie na kawę lub on-line, podczas którego poznam Was bliżej. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie mojego wsparcia przy kompleksowej organizacji uroczystości czy tylko jej części – pomogę Wam.

Po spotkaniu przygotuję dla Was indywidualną ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Znajdziecie w niej informacje na temat zakresu obowiązków wedding plannera wraz z ceną. Po zapoznaniu się z ofertą zdecydujecie, czy chcecie, bym to ja zorganizowała Waszą uroczystość. Jeśli tak – podpisujemy umowę i zaczynamy przygotowania.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót