Zapytanie
513... telefon
Wyświetleń: 1287


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Jesteśmy certyfikowaną i przeszkoloną agencją ślubną. Pochodzimy z Warszawy, ale organizujemy śluby i eventy na terenie całej Polski, a także za granicą. 

Agencja założona została i prowadzona jest przez Agatę Wołosiuk, która łącząc miłość do organizacji z artystyczną duszą i doświadczeniem w pracy w dyplomacji stworzyła markę, pozwalającą swoim Klientom cieszyć się kompleksowo zorganizowanym i unikalnie zaplanowanym przyjęciem.

Nasz charakterystyczny styl to subtelna elegancja, niewymuszony luksus, przyjęcia z klasą, efektowne, niebanalne. Uroczystości, które organizujemy są pełne piękna, dobrej muzyki, ciepła, autentyczne, odzwierciedlające styl i preferencje Pary Młodej.


Zajmujemy się: 

- kompleksową organizacją ślubów, wesel i eventów, 

- samą koordynacją dnia imprezy 

- konsultacjami dla przyszłych Par Młodych, którym podpowiadamy jak zorganizować własny ślub. 

Co nas wyróżnia:

- planowanie, organizacja i koordynacja ślubów i wesel z dbałością o najmniejszy detal, szczegółowo, z zachowaniem estetyki i dobrego smaku,

- bardzo indywidualne podejście do Klienta (spotykamy się i rozmawiamy tyle ile potrzeba, proponujemy usługodawców tak długo, aż spełnią Wasze oczekiwania w pełni)

- przygotowanie indywidualnej oferty dla każdej Pary na podstawie rozmowy oraz w odpowiedzi na przedstawione marzenia i oczekiwania 

- powiew świeżości, otwartość na rozwiązania nieszablonowe, perfekcjonizm

- proponujemy szeroką bazę sprawdzonych podwykonawców każdego regionu kraju, wspólnie z Wami wybieramy tych najbardziej Wam odpowiadających i przechodzimy do działania

- umiejętności strategicznego planowania, sumienność, szczegółowość, pomysłowość, oryginalność, znajomość trendów ślubnych, a także umiejętność optymalnego budżetowania

- umiejętność organizacji eventów międzypaństwowych i wielokulturowych, 

- biegła znajomość savoir-vivre i protokołu dyplomatycznego,

- bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej,

- dobór alkoholi do poszczególnych potraw i kompetencje sommelierskie.


Moim celem jest zorganizowanie ślubu w taki sposób, aby Młode Pary mogły w tym dniu skupić się wyłącznie na sobie, celebrować swoją miłość, by mogły najpiękniej jak potrafią cieszyć się tym dniem, podczas gdy ja zajmę się każdym detalem organizacyjnym, tak aby wykreować czas niezapomniany dla Was oraz Waszych Bliskich.

Zależy mi na autentyczności, emocjach i uczuciach, a także ponadczasowym klimacie, który jest do uzyskania jedynie dzięki współpracy z Młodą Parą, spełniając jednocześnie Ich marzenia. Nie podążam bezrefleksyjnie za trendami, a znacząco pomagam w realizacji Waszych marzeń tworząc scenografię i scenariusz, której osobowością i historią jesteście Wy.

Uwielbiam Waszą niepowtarzalność, wyjątkowość, co czyni moją pracę bardzo wymagającą, ale przede wszystkim niesamowicie ciekawą. Każdy z nas zasługuje na to, aby Dzień Ślubu przebiegał zgodnie z planem, płynnie, bezstresowo, po prostu cudownie. Właśnie od tego macie mnie – przeprowadzę Was w spokoju, z dobrym nastrojem przez wszystkie etapy przygotowania, a w Dniu Waszego Ślubu zajmę się koordynacją całego dnia i dopilnuję aby Wasz najważniejszy Dzień przebiegał zgodnie z zaplanowanym przez nas scenariuszem.

Zapraszam Was na kawę i na rozmowę! :)

Pamiętaj, że pierwsze, ani drugie, ani piąte spotkanie nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy.


Zapraszam do śledzenia mojego IG, a pełne portfolio i więcej informacji o mnie znajdziesz ma mojej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót