Zapytanie
513... telefon
Wyświetleń: 1611


Średnia ocena: 5 z 8 głosów

Zobacz opinie

Tak inaczej Wedding Planner - Wyjątkowy konsultant ślubny


Jesteśmy certyfikowaną i przeszkoloną agencją ślubną. Pochodzimy z Warszawy, ale organizujemy śluby i eventy na terenie całej Polski, a także za granicą. 

Agencja założona została i prowadzona jest przez Agatę Wołosiuk, która łącząc miłość do organizacji z artystyczną duszą i doświadczeniem w pracy w dyplomacji stworzyła markę, pozwalającą swoim Klientom cieszyć się kompleksowo zorganizowanym i unikalnie zaplanowanym przyjęciem.

Nasz charakterystyczny styl to subtelna elegancja, niewymuszony luksus, przyjęcia z klasą, efektowne, niebanalne. Uroczystości, które organizujemy są pełne piękna, dobrej muzyki, ciepła, autentyczne, odzwierciedlające styl i preferencje Pary Młodej.


Zajmujemy się: 

- kompleksową organizacją ślubów, wesel i eventów, 

- samą koordynacją dnia imprezy 

- konsultacjami dla przyszłych Par Młodych, którym podpowiadamy jak zorganizować własny ślub. 

Co nas wyróżnia:

- planowanie, organizacja i koordynacja ślubów i wesel z dbałością o najmniejszy detal, szczegółowo, z zachowaniem estetyki i dobrego smaku,

- bardzo indywidualne podejście do Klienta (spotykamy się i rozmawiamy tyle ile potrzeba, proponujemy usługodawców tak długo, aż spełnią Wasze oczekiwania w pełni)

- przygotowanie indywidualnej oferty dla każdej Pary na podstawie rozmowy oraz w odpowiedzi na przedstawione marzenia i oczekiwania 

- powiew świeżości, otwartość na rozwiązania nieszablonowe, perfekcjonizm

- proponujemy szeroką bazę sprawdzonych podwykonawców każdego regionu kraju, wspólnie z Wami wybieramy tych najbardziej Wam odpowiadających i przechodzimy do działania

- umiejętności strategicznego planowania, sumienność, szczegółowość, pomysłowość, oryginalność, znajomość trendów ślubnych, a także umiejętność optymalnego budżetowania

- umiejętność organizacji eventów międzypaństwowych i wielokulturowych, 

- biegła znajomość savoir-vivre i protokołu dyplomatycznego,

- bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej,

- dobór alkoholi do poszczególnych potraw i kompetencje sommelierskie.


Moim celem jest zorganizowanie ślubu w taki sposób, aby Młode Pary mogły w tym dniu skupić się wyłącznie na sobie, celebrować swoją miłość, by mogły najpiękniej jak potrafią cieszyć się tym dniem, podczas gdy ja zajmę się każdym detalem organizacyjnym, tak aby wykreować czas niezapomniany dla Was oraz Waszych Bliskich.

Zależy mi na autentyczności, emocjach i uczuciach, a także ponadczasowym klimacie, który jest do uzyskania jedynie dzięki współpracy z Młodą Parą, spełniając jednocześnie Ich marzenia. Nie podążam bezrefleksyjnie za trendami, a znacząco pomagam w realizacji Waszych marzeń tworząc scenografię i scenariusz, której osobowością i historią jesteście Wy.

Uwielbiam Waszą niepowtarzalność, wyjątkowość, co czyni moją pracę bardzo wymagającą, ale przede wszystkim niesamowicie ciekawą. Każdy z nas zasługuje na to, aby Dzień Ślubu przebiegał zgodnie z planem, płynnie, bezstresowo, po prostu cudownie. Właśnie od tego macie mnie – przeprowadzę Was w spokoju, z dobrym nastrojem przez wszystkie etapy przygotowania, a w Dniu Waszego Ślubu zajmę się koordynacją całego dnia i dopilnuję aby Wasz najważniejszy Dzień przebiegał zgodnie z zaplanowanym przez nas scenariuszem.

Zapraszam Was na kawę i na rozmowę! :)

Pamiętaj, że pierwsze, ani drugie, ani piąte spotkanie nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy.


Zapraszam do śledzenia mojego IG, a pełne portfolio i więcej informacji o mnie znajdziesz ma mojej stronie internetowej.


Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

E Ewelina 2023-09-18 19:21:09

Ocena: 5

Agata pomagała nam w organizacji ślubu i wesela od samego początku. Patrząc z perspektywy czasu nawiązanie współpracy było najlepszą decyzją jaką podjęliśmy. Dzięki współpracy przygotowania do ślubu były dla nas praktycznie bezstresowe. Agata prowadziła nas za rękę od początku czyli od poszukiwań sali, poprzez znalezienie usługodawców, ustalenie dekoracji, wybór papeterii, kończąc na koordynacji samego dnia ślubu. Bazując na swojemu doświadczeniu była w stanie zaproponować nam rozwiązania na które sami byśmy nie wpadli, a które uświetniły nasz dzień. To wszystko sprawiło, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Z całego serca możemy polecić Agatę każdej parze, która szuka pomocy w przygotowaniu ślubu!

S Sebastian Smyk 2023-09-07 08:27:56

Ocena: 5

Nawiązanie współpracy z Agatą było najlepszą decyzją. Agata bezstresowo przeprowadziła nas przy przygotowania, podsuwała propozycje pasujące do naszych preferencji, które były "nietypowe". Wszystko przebiegało terminowo, nie musieliśmy o niczym pamiętać, zero stresu organizacyjnego na głowie. Ceremonia i wesele przebiegły powyżej naszych oczekiwań. Był to niezapomniany dzień, na którym się wybawiliśmy. Nasze wrażenia potwierdzili goście, którzy mówili nam, że było to najlepsze wesele/ślub na jakim byli do tej pory (część gości była dzień wcześniej na weselach). Każdy mówił, że było "tak inaczej" ;) Polecamy współpracę z Agatą, jeśli chcecie bezstresowo mieć imprezę na tip top.

M Małgorzata 2023-07-14 10:46:45

Ocena: 5

Z całego serca polecam! Pani Agata to osoba wyjątkowo pomocna, zorganizowana i energiczna, która nie boi się niestandardowych pomysłów. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pełen profesjonalizm! Jeszcze raz dziękujemy za pomoc!

P Piotr 2023-07-14 10:27:23

Ocena: 5

O nic sie nie martwilem. Dzięki Agacie wszystko było dopięte na ostatni guzik, pracowała w pocie czoła gdy my tylko cieszyliśmy się "naszym" dniem. Serdecznie polecam :)

A Anna 2023-07-14 10:26:34

Ocena: 5

Nie znam Agaty zbyt długo, jednak wspólne doświadczenia były na tyle ważne w jej i moim życiu, że ta wypowiedź powinna być dla Was wartościowa. Agata jest bardzo komunikatywną osobą, jej otwartość, szczerość i empatia sprawiają, że potrafi słuchać, ale również przekazać jasno swoje zdanie i sugestie. Jest łagodna, ale również stanowcza, dlatego umiejętnie przekazuje trudne treści – jej słowa nie ranią, a raczej motywują do działania. Agata nie boi się wyzwań, jest pracowita, wytrwała, pomysłowa i jeśli się w coś angażuje to całą sobą. Wymaga wiele od siebie jak i od innych. Dzięki temu buduje atmosferę współpracy i świetnie radzi sobie w wydobywaniu z ludzi tego, co najlepsze. Będzie chciała Was poznać, Wasze oczekiwania, myśli oraz uczucia, bo wie jak ważne jest to dla osiągnięcia celu, który jeśli jej zaufacie, stanie się Waszym wspólnym. Te wszystkie piękne zdjęcia, które możecie oglądać na stronie, nie są przekłamane. Uśmiechy radości i łzy wzruszenia są prawdziwe. To ślub i wesele, które Agata zorganizowała z rozmachem i dbałością o każdy szczegół. Miałam szczęście uczestniczyć w tym wydarzeniu od początku do końca i być blisko w każdym ważnym momencie. To był najpiękniejszy ślub i wesele, na jakich byłam i zachowam go w pamięci, jako obraz ludzi, którzy łączą się ze sobą na całe życie w prawdzie i miłości. Dlatego jestem wdzięczna Osobie, dzięki której mogłam tam być i tego doświadczyć. Przyszli Państwo Młodzi – otwórzcie się przed Agatą, podzielcie swoją wizją, a ona Was nie zawiedzie.

O Ola 2023-07-14 10:25:56

Ocena: 5

11 miesięcy temu Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agatą, dzięki niej dzień naszego ślubu przebiegał gładko i bezstresowo, więc mogliśmy się nim w pełni cieszyć. Agata jest mistrzynią planowania i organizacji, przez cały okres przygotowań trzymała rękę na pulsie, zwracała uwagę na aspekty o których sami byśmy nawet nie pomyśleli, a które okazywały się istotne. Wesele zaplanowała zgodnie z naszą wizją, nie narzucała swoich pomysłów, a proszona o radę dawała trafne propozycje. Polecani przez nią podwykonawcy reprezentują najwyższy poziom, a ją samą wyróżnia zmysł estetyczny i wyczucie dobrego smaku. Dziękujemy! Ola & Maks

W Wioletta 2023-07-14 10:25:04

Ocena: 5

Agata zorganizowała kompleksowo nasz ślub w 9 miesięcy. Wszystko było perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik 😊 Agata jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, a przy tym potrafi być stanowcza i konkretna. Każde nasze spotkanie i rozmowa, to jak kawa z najlepszą przyjaciółką. Niesamowite jest to jak łączy ze sobą umiejętności organizacji, planowania, przygotowania budżetu z niezwykłym poczuciem smaku i artystyczną duszą 😊 Ponadto ma kontakt do wspaniałych podwykonawców, a jak nie ma takich, którzy pasowaliby Parze Młodej, to znajdzie ich nawet na końcu świata 😁 Co najważniejsze Agata zawsze realizuje wizję Pary Młodej, a nie swoją. Potrafi wczuć się w ich potrzeby i marzenia. Dzięki temu byłam tak spokojną Panną Młodą w dniu ślubu. Wiedziałam, że Agata wszystkiego dopilnuje tak, że będę zadowolona, chociaż zazwyczaj nikomu nie ufam i wolę robić wszystko sama 😁 Agacie zaufałam w 200%. Bardzo polecam!!! Moja ocena: 20 na 10 😁

A Anna 2023-07-14 10:24:25

Ocena: 5

Z całego serca polecam współpracę z Agatą Wołosiuk, jako wedding plannerką. Dzięki niej dzień naszego ślubu był cudowny, ale też same przygotowania nie dostarczały stresu, były tylko przyjemnością. Agata to właściwa osoba na właściwym miejscu. Kocha to co robi i widać to w sposobie, w jaki angażuje się w przygotowanie ślubu. Dba o detale, ale też podpowiada dużo rozwiązań, o których para młoda nawet by nie pomyślała. Zna rynek, wie co pasuje do wybranego stylu, stara się myśleć nieszablonowo, ale też słucha czego młodzi oczekują. Najważniejsze jednak, że ta współpraca jest naprawdę miła. Przygotowania do naszego ślubu trwały około pół roku i od początku był to dla nas czas przyjemny, pozbawiony stresu. Agata brała na siebie wszelkie formalności, nam zostawiając tylko finalne decyzje, które mogliśmy podejmować z uśmiechem. Z perspektywy czasu widzę, że zatrudnienie Agaty było jedną z najlepszych naszych decyzji przedślubnych. Mając malutkie dziecko nie bylibyśmy w stanie wszystkiego sami tak szybko zorganizować. Dzięki niej ja mogłam skupić się na macierzyństwie, mój mąż na pracy, a naszego ślubu oczekiwaliśmy niemal tak samo jak nasi goście. Goście, którzy po weselu wielokrotnie wspominali, jaka to wspaniała sprawa, że mieliśmy wedding plannerkę. Widzieli, jak w czasie wesela ogarnia wszystko, dzięki czemu my skupiliśmy się na rodzinie i przyjaciołach. Polecam Agatę z całego serca wszystkim parom, które chcą, aby przygotowania do ich ślubu były czystą przyjemnością, a ten najważniejszy dzień był piękny i niezapomniany.

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót