Zapytanie
515... telefon
Wyświetleń: 129


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

The way of LOVE Wedding Planner

Jeśli szukasz osoby, która kompleksowo lub częściowo zorganizuje Twój ważny dzień jakim jest wesele, urodziny, chrzciny dziecka czy każda inna impreza - to dobrze trafiłeś!

Jestem certyfikowanym Wedding Plannerem. Zakochałam się w tym zawodzie parę lat temu i wszystko związane z branżą ślubną stało się moją pasją. Teraz przyszedł czas, abym mogła z tą samą pasją i miłością organizować pełne pięknych emocji śluby i wesela moim Parom Młodym :)

Kim jest Wedding Planner? Jest organizatorem, asystentem oraz przyjacielem Pary Młodej. Proponuje, sugeruje i doradza a niekiedy odradza w wielu kwestiach. Wedding Planner negocjuje warunki współpracy z podwykonawcami ślubno-weselnymi, pilnuje terminarza i dba o najmniejsze szczegóły. Jest osobą odpowiedzialną za wiele spraw podczas całego etapu organizacji ślubu i wesela, jak również podczas koordynacji tego wyjątkowego dnia dla Pary Młodej. Jest przede wszystkim ekspertem w branży ślubnej, zna najnowsze trendy oraz to, co pojawia się na rynku.

W ofercie:
- Konsultacja ślubna
- Organizacja wesela
- Koordynacja wesela
- Organizacja eventów.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2022-11-09 13:44:53

Ocena: 5

Ola pomogła nam w przygotowaniach do ślubu i wesela, potrafiła doradzić nam w każdej kwestii, wybrała dla nas najlepszych podwykonawców weselnych. Ugasiła niejeden pożar w czasie przygotowań a nawet te mniejsze podczas wesela :) Dzięki niej udało się zorganizować najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Ola jest świetną osobą ,pełną pasji do tego co robi. Polecamy jej usługi z całego serca :)

Tagi: Radom, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót