Zapytanie
+48... telefon
Wyświetleń: 1305


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ślub i Wesele to Wymarzony Czas, który może być jeszcze piękniejszy z naszą pomocą.

Jesteśmy młodą ale prężnie rozwijającą się agencją ślubną, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Wasze szczęście, zadowolenie i uśmiech na twarzy to dla nas motor napędowy. Chcemy spełniać Wasze najskrytsze marzenia i oczekiwania.

Działamy na rynku wielkopolskim i to na tym rejonie skupiamy całą swoją uwagę. Posiadamy sprawdzoną bazę sal weselnych oraz podwykonawców z którymi współpracujemy. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu projektowemu jesteśmy w stanie zorganizować dla Was niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Ślub oraz Wesele.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi :

* Kompleksową organizację Ślubu i Wesela
* Przedstawienie listy dokumentów niezbędnych do zawarcia związku małżeńskiego
* Opracowanie motywu przewodniego wesela
* Przedstawienie ofert i pomoc w wyborze najlepszych podwykonawców w tym Fotografa, Florystki, Dekoratorki, DJ/Zespołu Muzycznego
* Negocjowanie najkorzystniejszych warunków umów z Podwykonawcami
* Pomoc w ustaleniu ilości alkoholu i napojów oraz ilości i rodzaju ciast
* Opracowanie rzetelnego budżetu uroczystości oraz kontrola wydatków
* Przygotowanie szczegółowego scenariusza uroczystości
* Koordynację dnia Ślubu i Wesela
* Organizację Ślubu i Wesela Międzynarodowego
* Organizację Ślubu Cywilnego w USC oraz Plenerze
* Dostęp do naszej Bazy Sal Weselnych i Podwykonawców

Wybierając naszą Agencję możecie być pewni, że trafiliście na zespół profesjonalistów, którzy kochają swoją pracę i oddają  się jej  bezgranicznie.

Wiemy, że ciężko jest uwierzyć na słowo, dlatego zapraszamy Was na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym będziemy mogli się bliżej poznać i przygotować dla Was wstępną kalkulację kosztów :)

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej: www.time2wedding.pl oraz Facebooka i Instagrama!

Lokalizacja

Wasze opinie

N Natalia i Paweł 2022-06-30 08:09:30

Ocena: 5

Bardzo polecamy współpracę z Andżeliką. To osoba niezwykle zaangażowana, oddana, sumienna i pełna cierpliwości, bo nie jesteśmy łatwą parą ;) Dzięki jej pomocy dzień ślubu był przyjemnością, zero stresu, że coś pójdzie nie po naszej myśli, wiedzieliśmy, że wszystko jest w dobrych rękach :)

M Magda 2021-08-26 11:40:30

Ocena: 5

Współpraca z Time2Wedding spadła nam dosłownie z nieba - wygraliśmy ją w konkursie i choć początkowo byliśmy sceptycznie nastawieni (w momencie ogłoszenia wyników mieliśmy już podpisane umowy z większością usługodawców), to pomoc Andżeliki okazała się nieoceniona - im bliżej wesela, tym mocniej dziękowaliśmy w duchu, że jest z nami 🙂 Byliśmy w stałym kontakcie przez ponad 2 lata (pandemia pokrzyżowała nam plany i musieliśmy przesunąć ślub o rok), pisaliśmy w dzień, w nocy... o każdej porze, gdy tylko coś się zadziało i niemal natychmiast uzyskiwaliśmy odpowiedź/pomoc/ radę. Dzięki pomocy Time2Wedding byliśmy spokojni, że nasz ślub i wesele będą takie, o jakich marzyliśmy, że nic nie umknie ich uwadze, że odpowiednio zaopiekują się naszymi gośćmi a my tym samym, będziemy mogli skupić się tego dnia na sobie, naszej miłości i emocjach. Było wspaniale i choć jestem typem "Zosi samosi" to ani ja, ani Bartek (mój mąż) absolutnie nie żałujemy, że powierzyliśmy Andżelice organizację i koordynację dnia ślubu. Gorąco polecamy współpracę z Time2Wedding!

T TOMCZAKFOTO.PL 2021-08-04 20:06:45

Ocena: 5

Wcześniej jako fotograf nie miałem przyjemności współpracować z wedding plannerką, a tym bardziej z Andżeliką. Ślub i wesele, które zorganizowała było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Para młoda nie musiała się o nic martwić, co było widać po braku stresu z ich strony, Andżelika była ich prawą ręką w tym dniu :) A ja jako usługodawca byłem poinformowany o każdym szczególe dnia ślubu. Niebywałe wyczucie stylu i estetyki, dbałość o każdy detal, profesionalizm i pewność siebie. Dziękuję za współpracę i mam nadzieję do zobaczenia! :)

I Iza&Czarek 2021-07-23 14:28:05

Ocena: 5

Bardzo mocno polecam! Początkowo nie uważałam, aby jakakolwiek pomoc była mi potrzebna, ale im bliżej było dnia ślubu tym coraz mocniej doceniałam jaki ogrom pracy włożyło Time2Wedding w organizację tego pięknego dnia. Udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy, zmartwień i czasu oraz uniknąć wielu problemów. Profesjonaliści w każdym calu! Dzięki kompleksowej pomocy zamiast zastanawiać się czy winietki są dobrze poustawiane, czy dojechał dj i czy na pewno o niczym nie zapomniałam - piłam szampana ciesząc sie w pełni tym wspaniałym dniem, bez stresu. Same przygotowania były przyjemnością, a Andżelika słuchała naszych opinii i oczekiwać i po prostu podsyłała nam gotowe rozwiązania. Dzisiaj bez najmniejszego wahania zdecydowałabym się na usługi Time2Wedding. Gorąco dziękujemy całej ekipie za ten wspaniały dzień i w sumie za wiele, wiele dni przygotowań przed nim :)

M Magdalena&Krystian 2020-01-06 19:52:06

Ocena: 5

Serdecznie polecamy Time2Wedding Wszystkim Parom, które jeszcze zastanawiają się nad wyborem Wedding Plannnera. Ich wkład, zaangażowanie, pomoc i profesjonalizm są nieocenione. Zorganizowanie tak dużego przedsięwzięcia to bardzo duża odpowiedzialność i Time2Wedding świetnie sobie z tym poradziło, czyniąc Nasz Dzień niezapomnianym cudownym. Dziękujemy :)

Tagi: Poznań, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót