Zapytanie
+39... telefon

Venice Special - Organizacja slubów i wesel we Włoszech

Herbowa Str. 1/3, Szczecin, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Kielce, Poznań, Warszawa, Gdynia, Wrocław, Kraków, Lublin, Białystok, Białystok, Toruń, Katowice, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Sopot, Zielona Góra, Olsztyn, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski

+39... telefon
Wyświetleń: 1602


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Venice Special - Organizacja slubów i wesel we Włoszech

Organizujemy śluby i wesela we Włoszech od 2007, jako Wedding-Planner i pośrednik turystyczny zapewnimy wszechstronną i profesjonalną obsługę podczas załatwiania formalności związanych ze ślubem oraz logistyką imprezy (organizacja przyjęcia i dodatkowych atrakcji, transport, noclegi) a na życzenie zorganizujemy Waszą podróż poślubną.

Oferujemy Państwu śluby cywilne w Wenecji, Weronie i nad Jeziorem Garda, Rzymie i Florencji oraz Toskanii. Miłośnikom gór proponujemy ceremonię ślubną w Dolomitach – w malowniczych miejscowościach w Tyrolu i Górnej Adydze (m.in. Merano, Trydent, Cortina d’Ampezzo, Bolzano). Połączyć wyjazd na narty z zimowym ślubem? Możliwe tylko z nami!!! Zajmujemy się również organizacją ślubów kościelnych i konkordatowych we Włoszech.

Marzycie o ślubie w ogrodzie i weselu plenerowym? –proponujemy ślub na wolnym powietrzu na adriatyckiej plaży w Jesolo, lub w przepięknych włoskich ogrodach, zabytkowych willach i pałacach, zamkach oraz górskich twierdzach nad Jeziorem Garda i Jeziorem Como. Tutaj wesele plenerowe można zorganizować przez cały rok!!

Pamiętajcie, że organizacja i sam ślub za granicą nie musi być skomplikowany ani stresujący!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paweł i Emila 2019-01-10 09:09:57

Ocena: 5

Profesjonalna pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych ze ślubem. Super kontakt. Serdecznie polecam!!!

Tagi: Szczecin, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót