Zapytanie
537... telefon

Wedding by Klaudia Romanowicz - Usługi planowania wesel

KOLEJOWA 28A, 28A, Warszawa, Lubelskie, Mazowieckie,

W pobliżu: Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Lublin, Otwock, Radom, Piaseczno, Płock, Siedlce, Puławy, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Mława, Łomża, Kraśnik, Ostrołęka, Łowicz

537... telefon
Wyświetleń: 502


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Wedding by Klaudia Romanowicz - Usługi planowania wesel

Aby zapalać innych samemu trzeba płonąć” - to motto towarzyszy mi każdego dnia!

Ale od początku. :) Witajcie, nazywam się Klaudia Romanowicz i od 2015 roku mam przyjemność pracy przy organizacji ślubów i wesel. To właśnie w 2015 roku zdobyłam swój pierwszy Certyfikat Gold Wedding Planner Akademii Perfect Day. Ogrom swojego doświadczenia zdobyłam pracując z Parami Młodymi w wyjątkowym miejscu jakim jest Villa Omnia. Wiem, że jeśli robi się coś z miłością i zaangażowanie można uzyskać każdy efekt. Jestem tu dla Was, Wasz ślub ma być podsumowaniem i odzwierciedleniem Was samych.

Moją misją podczas wszystkich działań jest sprawić, abyście tego dnia czuli się wyjątkowo i aby Wasze myśli wolne były od zmartwień. Wasze jedyne zadanie to - świetnie się bawić i korzystać z każdej minuty tego pięknego dnia. Jestem osobą, którą napędza do działania duża ilość wyzwań, kocham ludzi, uwielbiam z nimi rozmawiać i często wtedy mój zegarek "staje w miejscu" i czas się nie liczy. To co mnie wyróżnia to duże doświadczenie, jakie zdobyłam będąc managerem obiektu weselnego, świetna organizacja, otwartość serca i duszy i ogrom siły spokoju i uśmiechu. Podczas naszej wspólnej pracy nad Waszym Dniem, tworzy się między nami szczególna więź - wyjątkowa przyjaźń, która pozwala mi być osobą spełniającą Wasze najskrytsze marzenia, pokonując przeszkody i wspierającą Was w każdej nawet najmniejszej kwestii ... To przecież detale tworzą piękną całość !


Usługi jakie proponuję to:

- kompleksowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego,

- częściowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego,

- koordynacja Waszego Wielkiego Dnia,

- organizacja wieczoru panieńskiego/kawalerskiego,

- konsultacje ślubne.


Organizuję śluby i wesela na terenie całej Polski ( głównie na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego).


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

E Ewelina 2022-05-17 11:51:54

Ocena: 5

Polecam 😁

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót