Zapytanie
575... telefon

Weselne Wrzosowisko

Stroma 1F, Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Ełk, Olsztyn, Szczytno, Pułtusk, Mrągowo, Ostrów Mazowiecka, Suwałki, Augustów, Łomża, Giżycko, Ostrołęka, Przasnysz, Hajnówka, Zambrów, Bielsk Podlaski

575... telefon
Wyświetleń: 442


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Sprawdź nasze wolne terminy

Pokaż wszystkie

sobota, 25 lipca 2020
Ostatni wolny termin w sezonie ślubnych. - Weselne Wrzosowisko

sobota, 05 września 2020
Wolny termin poza sezonem ślubnym. - Weselne Wrzosowisko

sobota, 12 września 2020
Wolny termin poza sezonem ślubnym. - Weselne Wrzosowisko

sobota, 19 września 2020
Wolny termin poza sezonem ślubnym. - Weselne Wrzosowisko

sobota, 26 września 2020
Wolny termin poza sezonem ślubnym. - Weselne Wrzosowisko

Weselne Wrzosowisko

Jeżeli chcecie mieć pewność, że wszystko pójdzie po Waszej myśli i dowiedzieć się jak zrealizować marzenia -> skorzystajcie z naszego wsparcia! 

Dzięki współpracy z nami zyskujecie:

- wsparcie dwóch certyfikowanych wedding plannerek

- oszczędność nerwów- więcej czasu dla siebie i bliskich

- bezstresowy przebieg ślubu i wesela

- oferty najlepszych usługodawców dostosowanych do Waszych potrzeb

- całkowitą kontrolę nad każdym, nawet najmniejszy aspektem ślubu i wesela

- oszczędność pieniędzy i pewność, że każda złotówka jest dobrze wydana

- bufor pomiędzy wami a problemami

- pośrednika w kontach z usługodawcami

- bazę wiedzy podpartą doświadczeniem


Nasza firma zlokalizowana jest w Białymstoku, ale działamy na terenie całego województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.

Pierwsze spotkanie z nami jest niezobowiązujące i może odbyć się na żywo, przy pysznej kawie albo wirtualnie, poprzez komunikator.


Specjalizujemy się w wymagających weselach, a żaden pomysł nie jest dla nas zbyt szalony. Płynnie mówimy po angielsku, większa część naszych wesele jest międzynarodowa. Organizowałyśmy wesela pod namiotem, na statku, w eleganckich restauracjach i wiejskich salach. Śluby kościelne, cywilne, plenerowe i symboliczne - nic nie jest nam obce! 

Możecie skorzystać z:

-> Kompleksowej organizacji ślubu i wesela

-> Częściowej organizacji ślubu i wesela

-> Ślubnego doradztwa przez całe przygotowania

-> Koordynacji dnia ślubu

Napiszcie do nas i zapytajcie o szczegóły!

Pozdrawiamy cieplutko,

Agnieszka Wysocka i Paulina Zajko, czyli zwariowane dziewczyny i certyfikowane wedding plannerki, które zorganizowały już niejedno piękne wesele.


Magda + Rafał | Wedding Trailer from WhiteArt on Vimeo.

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marlena 2020-03-24 11:35:22

Ocena: 5

To była długa, ale owocna współpraca. Zdecydowaliśmy się z mężem skorzystać usług Weselnego Wrzosowiska, ponieważ oboje dużo pracujemy, nasze pasje wymagają trochę czasu, a organizacja wesela była dla nas całkiem obcym tematem i sporym wyzwaniem 🙆 17 miesięcy Agnieszka i Paulina czuwały nad całą organizacja ślubu i wesela, dzięki temu byliśmy pewni, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Dzień naszego ślubu mogliśmy przeżyć swobodnie i bezstresowo, wiedząc że sprawy są w dobrych rękach 💪 Od samego początku wszystkie informacje były sumiennie i rzetelnie zbierane i zapisywane, a następnie ustalane i dyskutowane, także nic nie umknęło. Dziewczyny uwzgełeniały moje prośby i marzenia, a odradzały to co niepotrzebne, żeby wszystko trzymało się kupy. Scenariusz był przemyślany i poukładany, dzięki temu wesele odbyło się ze smakiem i co najważniejsze goście docenili te organizacje 😄 W trakcie planowania tego wyjątkowego dnia jest mnóstwo szczegółów, o których nie ma się pojęcia, dlatego warto korzystać z usług sprawdzonych konsultantek. Dziękujemy Agnieszka i Paulina za wytrwałość i cierpliwość we wspólnej współpracy 😅 Polecamy Weselne Wrzosowisko innym parom! 😍😉

O Ola 2020-03-17 07:36:25

Ocena: 5

Dzięki Agnieszce wiedziałam że mogę być spokojna o to co dzieje się na przyjęciu i przed nim. Profesjonalna i fachowa pomoc, przy każdym nawet najdziwniejszym pytaniu. W dniu ślubu wsparcie w momentach kryzysowych było zawsze gdy go potrzebowaliśmy, decyzja o współpracy byla druga najlepsza po przyjeciu zaręczyn:) polecam wszystkim!!

Tagi: Białystok, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót