Wyślij zapytanie
516... telefon

Wiśniewscy Wedding Planners

Kołowa, 2/54, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Poznań, Warszawa, Lublin, Radom, Łódź, Gdańsk, Rzeszów

516... telefon
Wyświetleń: 306


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

300 zł

Wiśniewscy Wedding Planners

Jesteśmy od 2017 szczęśliwym małżeństwem, które pod koniec 2018 roku postanowiło założyć firmę, zajmującą się głównie kompleksową organizacją ślubów i innych eventów.

Jeszcze nie zajmując się tym jako firma, pomagaliśmy organizować dla rodziny i przyjaciół przyjęcia, urodziny, chrzciny i 4 śluby plus oczywiście nasz od 0 do samego końca. Zauważyliśmy, że mamy „to coś” co sprawia, że wychodzi nam to bardzo dobrze, że czerpiemy z tego przyjemność, że kochamy to co robimy.
Dlatego postanowiliśmy założyć Wiśniewscy Wedding Planners 

Czym jest „to coś” można zapytać. Już odpowiadamy.
„To coś” w naszym przypadku to bardzo staranne podejście do każdego detalu i świeże, nowe pomysły. Mamy także bardzo zaufaną i co najważniejsze sprawdzoną bazę kontaktów, z której Wy możecie korzystać. 

Jesteśmy także zawsze do dyspozycji 24 godziny na dobę. Gdy w środku nocy wyjdzie sprawa wymagająca działania – pomożemy.

Pakiet Diamentowy - Kompleksowa organizacja ślubu

W tym pakiecie otrzymacie od nas pełną obsługę od początku do samego końca. Możemy w waszym imieniu podpisywać umowy, zorganizować podwykonawców, koordynować ślub i wesele w jego dniu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji całą dobę w razie pytań i konsultacji


Ślub w plenerze

Preferujecie ślub na powietrzu? Ceremonie w plenerze staje się coraz bardziej popularny i zaskakuje gości swoim urokiem. Powiedzieć tytułowe "I do" na molo w Sopocie - jasne!


Pakiet Złoty - Częściowa organizacja

Myć może macie już swojego fotografa i kwiaciarnie, a znajoma cukiernia zrobi Wam tort, ale nie macie florystki, auta i atrakcji weselnych. Chcecie też abyśmy byli z Wami w dniu wesela pod kątem koordynacji, abyście mogli skupić się na samej zabawie? To jest pakiet dla Was.


Pogotowie Ślubne

Został tydzień do ślubu a Wy o czymś zapomnieliście? A może podwykonawca się rozchorował i nie wiecie co zrobić? Zadzwońcie do nas. Działamy cuda.


Pakiet Srebrny - Konsultacje

Jest to chyba jedyna usługa jaką możemy wycenić już na tym etapie. W cenie 400zł otrzymujecie od nas do 4 godzin spotkania, na którym udostępniamy Wam listę podwykonawców i harmonogram działania. Zawsze chcieliście sami zorganizować sobie wesele? Nie ma problemu.


Inne usługi = Jesteśmy wielozadaniowi

Nazwa Wedding Planners nakierowuje tylko na śluby lecz z sukcesem zorganizujemy też chrzciny, wieczory panieńskie/kawalerskie, urodziny czy np. baby shower.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

D Daria 2019-02-13 13:04:05

Ocena: 5

Najbardziej zorganizowana para jaka znam 😊 wraz z mężem jesteśmy zachwyceni ich praca i profesjonalizmem w kwestiach przygotowania ślubu i wesela 😊😊 jeśli chcecie mieć cudowne wesele i ślub to tylko z Wisniewscy Wedding Planners 😍😍😍 gorąco polecam !!

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót