Zapytanie
509... telefon

Wite Wianki - Organizacja ślubu i wesela

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Sochaczew, Otwock, Radom, Piaseczno, Płock, Mińsk Mazowiecki, Garwolin, Siedlce, Wyszków, Ciechanów, Ostrów Mazowiecka, Łowicz, Skierniewice

509... telefon
Wyświetleń: 431


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Wite Wianki - Organizacja ślubu i wesela

Oferujemy kompleksową organizację najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu. U nas też znajdziesz inspiracje i przydatne informacje, dzięki którym organizacja ślubu i wesela okaże się bajecznie prosta.

Jestem certyfikowaną konsultantką ślubną oraz event managerem z wieloletnim stażem. Moją największą pasją jest tworzenie przepięknych momentów, które uszczęśliwiają innych. Uwielbiam nieszablonowe podejście i wychodzę z założenia, że wszystko jest możliwe. Macie szalony pomysł na Wasz wielki dzień? Nie mogę się doczekać, żeby go poznać.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Decydując się na współpracę ze mną zyskujecie przede wszystkim:
- Spokój: możecie w pełni cieszyć się Waszym dniem i być pewni, że ktoś czuwa nad jego przebiegiem.
- Czas: nie spędzacie kilkunastu godzin na poszukiwania idealnych usługodawców.
- Wsparcie: nie tylko wspieram Was technicznie, w przypadku jakiegokolwiek stresu czy napięcia jestem do Waszej dyspozycji, żeby rozładować trudne sytuacje.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magda 2022-12-13 00:34:22

Ocena: 5

Hania jest osobą, która ma niesamowity talent organizatorki!!! Większość panien młodych ma w głowie chaos i milion pomysłów na minute. Hania natomiast tworzy z tego chaosu plan działania ale w taki sposób że nie narzuca swojego zdania, tylko podsuwa rozwiązania i naprowadza na jakiś konkretny kierunek. Potem już chyba czyta w myślach bo z tych poysłów tworzy rzeczywistość 1:1🤯 Wystczy też spojrzeć na samo logo Witych Wianków, żeby wiedzieć że ma cudowny zmysł estetyczny. Nasze wesele było po prostu prześliczne!!💐 Zadziałało wszytko tak jak miało. Pilnowała wszytskiego, co powinno być dopilnowane i nawet tego o czym nie miałam pojecia, że powinno być. Zawsze o krok do przodu. To właśnie w całym tym okresie przygotowan i samego wesela daje niesamowite uczucie ulgi i spokoju. Wpółpraca z Hania była jedną z najlepszych decyzji jaką podjełam w tamtym czasie i podjełabym ją jeszcze raz bez mrugnięcia okiem. Czapki z głów Hania, jesteś świetna w tym co robisz, dziękujemy Ci bardzo❤️❤️❤️

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót