Zapytanie
731... telefon

Wytwórnia Ślubów Kraków

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Skawina, Wieliczka, Myślenice, Tarnów, Oświęcim, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Olkusz, Chrzanów, Gorlice, Krynica-Zdrój, Rabka-Zdrój

731... telefon
Wyświetleń: 3807


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Wytwórnia Ślubów Kraków

Hurrraaa! Oświadczył się! Oficjalnie jesteście zaręczeni! Gratulacje!

Co teraz? Oczywiście: planujecie ślub!

Ale jak się do tego zabrać, gdy oboje mieszkacie za granicą? Organizacja ślubu zdalnie to nie lada wyzwanie.

A może jesteście zbyt zajęci, by przeznaczyć 300 godzin na organizację ślubu i wesela?

Albo jeszcze inaczej: wolicie spędzić te 300 godzin inaczej, a organizację Waszego Dnia zlecić doświadczonemu profesjonaliście?

Z pomocą przychodzi Wam Wytwórnia Ślubów – agencja z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży ślubnej!

Nam, tak samo jak i Wam, zależy na wydarzeniu wyjątkowym i o osobistym charakterze, podczas którego wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a każdy drobiazg dopracowany w stu procentach! Wam pozostanie już tylko podejmować ostateczne decyzje co do kształtu Waszego ślubu i relaksować się – zajmiemy się wszystkim!

Zadbamy o najdrobniejsze detale, a pomoże nam w tym zespół doświadczonych, sprawdzonych podwykonawców, którzy będą gwarancją sukcesu Waszego wesela!

Jeśli mieszkacie za granicą lub dużo podróżujecie, świetnie sprawdzi się u Was nasza autorska „Strefa Par”, czyli miejsce, gdzie gromadzimy wszystkie propozycje, ustalenia i umowy, a wszystko po to, byście mieli do nich łatwy dostęp z każdego miejsca na Świecie i mogli wrócić do nich w każdej chwili.

Zajmujemy się nie tylko kompleksową organizacją ślubu i wesela, ale również częściową organizacją, jeśli wybraliście już część podwykonawców, a także koordynacją dnia ślubu i ślubnym S.O.S. – czyli wsparciem last minute.

Nie możemy się doczekać, by wspólnie z Wami rozpocząć tę piękną przygodę!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót