Zapytanie
505... telefon

Wytwórnia Ślubów Warszawa

Warszawa, Mazowieckie,

505... telefon
Wyświetleń: 2198


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Wytwórnia Ślubów Warszawa

A więc stało się!

Pierścionek lśni na palcu, motylki w brzuchu nie ustają, a w głowie już pełno planów na ten wyjątkowy dzień!

Tylko jak ziścić marzenia o wymarzonym ślubie, kiedy czasu tak mało?

Praca, dziecko, często wyjazdy lub nasze obowiązki skutecznie oddalają nas od realizacji naszego wesela. Doba jest za krótka, a organizacja ślubu nie jest czymś, co można podjąć w kilka minut.
Wymaga ona wiele doświadczenia, znajomości branży, ale przede wszystkim czasu. Wiedzieliście, że organizacja ślubu zajmuje parom około 300h?

A może ścieżki życia zaprowadziły Was za granicę, ale marzycie o ślubie w Polsce, wśród najbliższych, ale i z zagranicznymi gośćmi, a nie macie pojęcia, jak się za to zabrać ani możliwości, by przyjechać do kraju?

Nie musicie rezygnować z marzeń o swoim idealnym weselu. Pomożemy Wam zrealizować marzenia i wesprzemy w trudach organizacji. Przedstawcie swoją wizję, powiedzcie, czego pragniecie i jak wyobrażacie sobie Wasz Wielki Dzień. Pozostawcie w naszych rękach swoje marzenia, a na pewno się nie zawiedziecie. Wspólnie wykreujemy niezapomniany dzień, gdzie z największą dbałością o detale zorganizujemy Wasz ślub, byście mogli bez stresu i z pełnym spokojem cieszyć się tymi wyjątkowymi chwilami wraz ze swoimi bliskimi!

Zabieganym, a szczególnie Parom mieszkającym na stałe za granicą, dajemy dostęp do naszej „Strefy Par”, gdzie umieszczamy wszystkie umowy, kwestie organizacyjne i pomysły. Nie musimy umawiać się na częste spotkania: wystarczy chwila wolnego i komputer, abyście mieli wgląd we wszystkie ślubne działania. Podjęcie ostatecznych decyzji zawsze należy do Was!

Kompleksowa organizacja ślubów to tylko jedna z naszych usług: Jeśli zorganizowaliście sami całe wydarzenie ale potrzebujecie kogoś, kto w dniu ślubu będzie czuwał nad całą uroczystością, albo na ostatniej prostej okazało się, że macie problem ze zorganizowaniem kilku istotnych rzeczy - pomożemy dopiąć wszystko na ostatni guzik. Czy to nie brzmi wspaniale?

A może marzycie o ślubie w Paryżu? Wiemy, jak się za to zabrać i z chęcią pomożemy!

Wytwórnia Ślubów to agencja z wieloletnim doświadczeniem, którą tworzą kobiety z ogromnym zmysłem estetycznym, wiedzą oraz zaangażowaniem, współpracujące z szeregiem najlepszych podwykonawców.

Wszystko po to, aby spełnić Wasze marzenia o najpiękniejszym dniu życia.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót