Zapytanie
792... telefon

Your Lovely Day - konsultant ślubny

Radom, Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Warszawa, Lublin, Końskie, Opoczno, Starachowice, Sandomierz, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Dęblin

792... telefon
Wyświetleń: 353


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Your Lovely Day - konsultant ślubny

Firma Your Lovely Day powstała z pasji organizowania imprez okolicznościowych. Naszą największą dumą są zachwyceni klienci. Nie boimy się otwierać na Państwa propozycje, nie negujemy Waszych wyborów, nie zamykamy się na nowe. Każde przyjęcie jest zleceniem indywidualnym, nie ma dwóch takich samych imprez, ślubów, wesel. Pragniemy spełnić, aby ten dzień był wyjątkowy dla Państwa, gości i jak i dla nas samych.

Dopracujemy każdy szczegół, zwalczymy każdy problem, dodamy trochę magii do całości :)
Razem z Państwem dobierzemy pasujący Wam styl uroczystości. Znajdziemy najlepszą salę, dobierzemy najpiękniejsze dekoracje, auto i ciekawe atrakcje. 

Zajmiemy się profesjonalną oprawą muzyczną ślubu, dobierzemy Państwa ulubione pieśni. A na sali ? Sprawimy, że zwykła sala zamieni się w najbardziej magiczne miejsce, o jakim tylko śnicie :)

To Wasz dzień - najlepszy dzień z Your Lovely Day .

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Angelika 2019-10-31 13:53:53

Ocena: 5

Fantastyczna współpraca z Paniami, jestem bardzo zadowolona z usług, sala, kościół, bukiety, dekoracja samochodu, papeteria wszystko zrobione idealnie w kolorystyce o której marzyłam. Nasz dzień 31.08.19, był najpiękniejszym dniem w naszym życiu i to zasługa również Pań.

Tagi: Radom, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót