Zapytanie
501... telefon

Zielony Wianek

Milczańska 6b/20, Szczecin, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Koszalin, Darłowo, Gdańsk, Sopot, Ustka, Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Mielno, Gorzów Wielkopolski, Wałcz, Kostrzyn nad Odrą, Stargard

501... telefon
Wyświetleń: 520


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Zielony Wianek

 Zielony Wianek zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii zaślubin oraz przygotowaniem przyjęć weselnych w mniejszym wydaniu i te z rozmachem. 

Zielony Wianek to również firma dekoratorsko - florystyczna. Jestem ogromną pasjonatką wszystkiego co piękne i nieoczywiste. Specjalizuję się w aranżacji wszelkich przestrzeni zamkniętych oraz otwartych. Dekoracje ślubne wykonuję w sali weselnej, kościele jak i w przestrzeni plenerowej. Dostosuje dekoracje do Waszego budżetu. Pomogę w doborze stylu dekoracji, motywu przewodniego. A jeśli nawet jeszcze nie wiesz czego pragniesz, tym bardziej pozwól mi pokazać sobie jak szeroko można puścić wodze ukrytej fantazji.

Zielony Wianek to kopalnia pomysłów i wulkan entuzjazmu połączony z doskonałą organizacją pracy i profesjonalizmem. Jestem absolwentką szkoleń dla Konsultantów Ślubnych prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Organizacja przyjęć zawsze była moją pasją. Każde kolejne przedsięwzięcie jest dla mnie następnym wyzwaniem, do którego zawsze podchodzę indywidualnie.  Realizuje Wasze marzenia dotyczące ślubu i wesela. Zapytaj mnie o wolny termin! Zapraszam serdecznie wszystkie Pary Młode na bezpłatne konsultacje. Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Szczecin, Oprawa, Konsultant ślubny

Powrót