Wyślij zapytanie
577... telefon

Bonusmg

ul. Parkowa 1, Skórcz, Pomorskie,

577... telefon
Wyświetleń: 309


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Bonusmg

Ubieramy panów młodych od stóp do głów!

Kolekcja ślubna jest dla nas absolutnym priorytetem. To na niej skupiamy najwięcej uwagi.

Ubierając się u nas do ślubu, dostajesz od nas nie sam garnitur, a idealnie skomponowany zestaw ślubny, na który zasługuje każdy pan młody.

  1. Najważniejszy element tej kompozycji – smoking czy garnitur. Szczególnie polecamy garnitury mocno dopasowane do sylwetki; pomożemy w jego doborze tak, by idealnie leżał na sylwetce pana młodego – zarówno podczas ceremonii zaślubin, jak i w tańcu czy podczas pozowanych zdjęć.
  2. Dobrany garnitur uzupełniamy jedną z 25 rodzajów koszul ślubnych. Wygodnych, idealnie skrojonych i z bawełny wykonanej w technologii easy care.
  3. Następnie dobieramy dodatki ślubne: kilkadziesiąt rodzajów much, pasów smokingowych i krawatów, pasków skórzanych zaspokoi najbardziej wyszukane potrzeby.
  4. Zwieńczeniem całości jest obuwie – do wyboru ok. 100 rodzajów butów przygotowanych specjalnie na ślubną i weselną okazję. Dla najbardziej wymagających klientów przygotujemy buty na zamówienie, które stworzymy specjalnie dla Ciebie i według Twojego pomysłu .

Nasza obsługa dołoży wszelkich starań, byś w naszej bogatej i różnorodnej ofercie znalazł to, na co zasługujesz w tym najważniejszym dla pary młodej dniu.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Skórcz, Ona i On, Moda męska

Powrót