Zapytanie
577... telefon

Bonusmg

ul. Parkowa 1, Skórcz, Pomorskie,

577... telefon
Wyświetleń: 480


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Bonusmg

Nasza firma BONUS M.G. istnieje od 1999 roku. W 2010 roku otworzyliśmy w Skórczu największy na Pomorzu salon z garniturami, który mieści się w pięknym zabytkowym młynie. Ta właśnie siedziba sprawia, że przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanego asortymentu możemy sprzedawać go w tak atrakcyjnych cenach.

W stałej ofercie znajduje się u nas ponad 10 000 elegancko skrojonych ubrań męskich. Ale ubieramy również panie i dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W myśl zasady, że pracujemy na polskie, a nie chińskie emerytury, nasze kolekcje szyjemy w najlepszych polskich szwalniach. Aktywnie uczestniczymy w renomowanych targach i wystawach odzieżowych organizowanych w Polsce i Europie, co pozwala nam na bieżąco wprowadzać wszelkie nowinki mody.

Głównym priorytetem naszej firmy jest zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości proponowanego asortymentu przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Krótki czas pracy naszego sklepu oraz fakt, że jesteśmy właścicielami tak dużej powierzchni handlowej sprawiają, że stosujemy minimalne marże.Przy większych, np. rodzinnych zakupach oferujemy rabaty.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Skórcz, Ona i On, Moda męska, Garnitury Ślubne, Akcesoria i Dodatki Ślubne

Powrót