Zapytanie
731... telefon

Fasson & Lavard Garnitury

ul. Wolności 1A, Paniówki, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Chorzów, Tychy, Gliwice, Zabrze, Knurów, Mikołów

731... telefon
Wyświetleń: 3142


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Fasson & Lavard Garnitury

W ofercie naszego sklepu posiadamy garnitury typowe dla Panów Młodych, jak również uniwersalne modele na każdą okoliczność.

Profesjonalizm, umiejętności, zaangażowanie i serce wkładane w tworzenie sprawiają, że każda suknia szyta w Fassonie to małe dzieło sztuki. Jesteśmy bardzo wdzięczne, że zakładacie nasze kreacje w tym najważniejszym dla Was dniu. Dziękujemy, że poprzez pozytywne opinie polecacie nas rodzinie i przyjaciółkom, co motywuje nas do dalszej pracy, nowych pomysłów i ciągłego twórczego doskonalenia.

Nasz salon i profesjonalnie wyposażona pracownia krawiecka mieszczą się w tym samym budynku, dzięki czemu suknie innych światowych projektantów, które mamy w ofercie, potrafimy na miejscu idealnie dopasować do sylwetki. Gotową suknię możemy bezpłatnie przechować - odbieracie ją odprasowaną w firmowym, nieprzeźroczystym pokrowcu. W naszym salonie oferujemy około 200 modeli sukien, oraz wszelkie dodatki ślubne: welony, bolerka, diademy, biżuterię, bieliznę, pończochy, podwiązki, buty ślubne, etole, płaszcze itp. Serdecznie Zapraszamy.

 ako jeden z nielicznych salonów w Polsce, możemy pochwalić się profesjonalnie wyposażoną pracownią.
Jako producent możemy sprostać każdemu zamówieniu. Suknie zagranicznych marek (amerykańskie, angielskie i holenderskie) możemy profesjonalnie dopasować do sylwetki.

Zapraszamy do kontaktu!  

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Paniówki, Ona i On, Moda męska, Akcesoria i Dodatki Ślubne, Garnitury Ślubne

Powrót