Wyślij zapytanie
22... telefon

Salon Mody Birex - Garnitury

ul. Sikorskiego 127, Warszawa, Mazowieckie,

22... telefon
Wyświetleń: 1301


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Birex

Nasza oferta jest skierowana dla osób, które chcą być naprawdę elegnckie, szykowne i z klasą, a jednocześnie nie chcą wydawać na garnitury, spodnie, kurtki, płaszcze, buty czy paski zbyt wiele. Oferowane przez nas garnitury i inne wyroby są eleganckimi kolekcjami najlepszych marek.

Birex to salon znakomitych marek o światowej renomie. Oferujemy kolekcje na eleganckie popołudnia czy wieczory, garnitury na spotkania biznesowe na najwyższym szczeblu oraz uroczyste spotkania towarzyskie lub rodzinne. Znajdziecie Państwo u nas garnitury na każdą okazję, zarówno do pracy w biurze, jak i na weekendowe spotkania na łonie przyrody. Co jednak najważniejsze, dostępne u nas wyroby światowych marek są w cenach o wiele niższych niż w drogich galeriach handlowych.

Oferowane przez nas garnitury oraz ubrania i obuwie pochodzi od polskich i światowych znanych marek z Włoch, Polski czy Niemiec. W naszym salonie czeka profesjonalna obsuga. która doradzi, ale nie będzie się narzucać czy przeszkadzać w wybieraniu. Birex – modnie z klasą, elegancko.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Ona i On, Moda męska

Powrót