Zapytanie
603... telefon

Beescamp - Glamping nad Jeziorem

Sielska 38a, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Kwidzyn, Grudziądz, Szczytno, Kętrzyn, Olsztynek, Ostróda, Iława, Elbląg, Działdowo, Lidzbark Warmiński, Mława, Giżycko

603... telefon
Wyświetleń: 3349


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 50

Beescamp - glamping nad jeziorem

Glamping nad jeziorem w samym sercu Warmii. Przeżyj niesamowitą przygodę nie rezygnując z wygody!

Beescamp jest zlokalizowany nad samym jeziorem Ukiel w Olsztynie. Około 200 metrów nieopodal, w marinie jachtowej znajduje się świetna Restauracja Ukiel Port z zapierającym dech widokiem. Z kolei najbliższa plaża jest oddalona o 5 minut spaceru od campu. W bliskiej okolicy jest także zlokalizowany tor wake-boardowy a kilkanaście minut pieszo dalej przepiękna plaża miejska w Olsztynie z mnóstwem atrakcji do aktywnego spędzania czasu. Z kolei na terenie campu jest wypożyczalnia rowerów rekreacyjnych, dzięki czemu można szybko zorganizować sobie wycieczkę rowerową po okolicy lub nawet odwiedzić urokliwe Stare Miasto w Olsztynie. Istnieje także możliwość urządzenia imprezy grillowej czy ogniska na samym Beescampie.

W bliskim sąsiedztwie (200 metrów) od Beescampu znajduje się Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego wchodzącego w skład Centrum Sportowo Rekreacyjnego UKIEL dającego nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku.

Ośrodek oferuje dostęp do sali konferencyjnej dla 50 osób, możliwość czarteru łodzi żaglowych oraz wypożyczenia sprzętu sportowego i wodnego. Największy regionie wodny plac zabaw 3 plaże z pomostami, trakty spacerowe, platformy widokowe, boiska do siatkówki plażowej to tylko niektóre z atrakcji czekające na naszych gości.

W okolicy znajdują się również restauracje, wakepark (10 minut spacerem), boiska do siatkówki oraz aeroklub Warmińsko - Mazurski. Okolice glampingu oplata ponad 100 km ścieżek rowerowych. Przy terenie campu przebiega także najbardziej malownicza w Polsce trasa Półmaratonu UKIEL.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele nad Jeziorem, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Obiady Weselne

Powrót