Zapytanie
790... telefon

Ciche Pole

Rędziny 12, Pisary, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków, Skawina, Krzeszowice, Olkusz, Chrzanów, Zator

790... telefon
Wyświetleń: 13210


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 100

Ciche Pole - idealne na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Miejsce stworzone w bliskości z naturą, otoczone zielenią
i sentymentem do tego, co ma w sobie ducha czasu.
Z myślą o slow wedding, spotkaniach przy ognisku i rodzinnych uroczystościach.

Ciche Pole to miejsce stworzone z myślą o tym, aby świętować, bawić się i spotykać z najbliższymi w jak najpiękniejszym, naturalnym otoczeniu. Posiadamy pół hektarową działkę w małej miejscowości w Małopolsce otoczoną przez pola uprawne. Na jej zboczu postawione są dwa 9-cio metrowe namioty Tipi. Tuż obok znajdą Państwo miejsce do wypoczynku pod gołym niebem oraz osobną strefę do zabaw dla najmłodszych. W osobnym budynku umieszczone są toalety oraz zaplecze cateringowe.

Naszym głównym celem było stworzenie miejsca idealnego do organizacji slow wedding – naturalnego, skromnego wesela, w gronie najbliższych, zakończonego przy wschodzie słońca, w towarzystwie płonącego ogniska i gry na gitarze. I dokładnie na to znajdzie się u nas miejsce! Ale nie tylko. Mogą Państwo zorganizować w Cichym Polu komunie, jubileusze, rocznice, spotkania ze znajomymi i spotkania firmowe, warsztaty.

Nasze usługi skupiają się w głównej mierze na wynajmie miejsca pod organizację imprez i wydarzeń okolicznościowych. Udostępniamy miejsce pod organizację spotkań różnego typu, a Państwo zajmują się dobraniem szczegółów we własnym upodobaniu.

Do Państwa dyspozycji staje się na czas wynajmu przestrzeń z parkingiem, tarasem, dwoma namiotami Tipi (wyposażonymi w drewniane stoły oraz krzesła), budynkiem gastronomicznym i toaletami. Styl wydarzenia, oprawa muzyczna, firma cateringowa, floryści, fotografowie i inni usługodawcy są w zupełności Państwa wyborem i poPaństwa stronie.

Ilość gości, jaką pomieści przestrzeń to maksymalnie 100 osób przy odsłoniętych namiotach i parkietem pod gołym niebem. W celu poznania opcji rozmieszczenia stołów oraz parkietu przy danej ilości osób - zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt! 

  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Z Zofia 2022-07-18 09:11:22

Ocena: 5

Nie tylko niezwykłe miejsce. Również wspaniali właściciele! Polecam każdemu, kto chce sobie i swoim gościom weselnym podarować trochę magii. Bajkowe tipi, sielankowa dekoracja, przestrzeń dla każdego, a w końcu klimat, który sprawi, że wesele w Cichym Polu będzie niezapomniane.

Tagi: Pisary, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Boho Wesele, Slow Wedding, Boho Wesele Kraków

Powrót