Zapytanie
722... telefon

Folwark Miłkowiec

Gołębiewo 9, Kozłowo, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Olsztyn, Szczytno, Ostróda, Działdowo, Mława, Brodnica

722... telefon
Wyświetleń: 322


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 120

Folwark Miłkowiec

W samym środku Zielonych Płuc Polski, w tradycyjnym mazurskim folwarku, naprawdę daleko od gwaru miasta mieszka pies Burek oraz Olek, najprawdziwsza świnka rasy złotnickiej pstrej. A to tylko część przygody, która stała się zrealizowanym marzeniem.

Pokonaliśmy setki kilometrów, by odwzorować mazurskie zabudowania: podpatrywaliśmy, skrupulatnie analizowaliśmy, zbieraliśmy nierzadko stuletnie materiały budulcowe i zapraszaliśmy do współpracy lokalnych artystów.

Uczyliśmy się pilnie i pracowaliśmy z całych sił, by na koniec spojrzeć na to, czego udało się dokonać i stwierdzić, że to jest właśnie to. Zapraszamy do miejsca ciszy i spokoju, gdzie zwierzęta i ludzie żyją w symbiozie. 

Do dyspozycji Gości oddajemy budynek wielofunkcyjny z dwiema przylegającym do siebie salami (40 m2 i 100 m2). Sale wyposażone są w stoły, krzesła. W budynku jest tv, wifi, rzutnik, dart, planszówki. Idealne miejsce dla większych grup / rodzin, które ten wyjątkowy czas chcą spędzić razem. 💖

Zapraszamy do naszej kuchni, gdzie jedzenie mówią, że uszczęśliwia!
Miłkowiec zaprasza!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kozłowo, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele nad Jeziorem, Rustykalne Wesele, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Obiady Weselne

Powrót