Zapytanie
691... telefon

Kaszubski Reset

Łąkie 95, Łakie, Pomorskie,

W pobliżu: Koszalin, Kościerzyna, Chojnice, Czułchów, Lębork, Sulęczyno, Słupsk

691... telefon
Wyświetleń: 2353


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kaszubski Reset

Zasłużył na swoją nazwę jak mało co. Domek jest w lesie, ma swój prywatny widok na jezioro tak czyste, że widać kamienie na dnie, taras poświęcony długim obiadom i dokładnie w tym celu zbudowany. Jeśli ktoś słyszał o marketingu zapachowym, to las jest w tym profesjonalistą z wielowiekowym doświadczeniem, żywiczny zapach jest tu od rana do nocy - czuć go we włosach długo po wyjeździe.

Nie ma tu żadnego "trzeba", jest za to dużo "można", takiego bez spinki, na luzie. Trochę się tu ziewa, bo organizm nienawykły do tlenu. Dużo się śpi, bo to jak terapia od miasta. Grzebie się stopą w piasku na plaży i odkopuje z niego dzieci. Jeździ się na rowerze, wyjada palcem miód ze słoika, podgryza swojską kiełbasę jak nikt nie widzi i zbiera te grzyby, wielkie jak nigdzie indziej. To u nas. Zapraszamy po Kaszubski Reset. Mamy go tu tyle, że się z Wami podzielimy.

Organizujemy: mikrowesela, poprawiny, wieczory kawalerskie i panieńskie, a także inne mniejsze, a przede wszystkim - kameralne imprezy okolicznościowe.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łakie, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele i Ślub w Plenerze, Obiady Weselne

Powrót