Zapytanie
600... telefon

Majątek Howieny

Pomigacze 91, Pomigacze, Podlaskie,

W pobliżu: Białystok, Sokółka, Łomża, Supraśl, Hajnówka, Zambrów, Łapy, Bielsk Podlaski, Tykocin

600... telefon
Wyświetleń: 751


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 400

Majątek Howieny

Każda Młoda Para wkraczając na nową drogę życia pragnie, aby ich ślub było doskonały, a przyjęcie weselne idealne. Tajemnicą nie jest, że pomagamy sprawić, aby ten dzień był niezapomniany i nieskromnie się przyznamy, że każdy kto zorganizował u nas wesele jest oczarowany tym miejscem. Na to stwierdzenie składa się wiele czynników: najwyżej jakości kuchnia, profesjonalna obsługa, siedmiohektarowa polana w malowniczym położeniu z dala od miejskiego zgiełku, atrakcje dla dzieci czy też ogólny klimat naszego Majątku, który bez wątpienia posiada duszę. 

Do Państwa dyspozycji mamy trzy sale, które kuszą oryginalnością oraz przytulnym, a zarazem nieszablonowym wnętrzem. Drewno, które jest dominującym elementem wyglądu, idealnie wpasuje się w klimat np. rustic glamour, boho, country chic, folk, vintage, hi-glam oraz wiele innych.

Zorganizuj przyjęcie weselne w Stodole Howieńskiej w stylu Barn Wedding, która mieści się tuż obok Majątku Howieny. Ceglano-drewniany budynek otoczony piękną naturą na pewno będzie niepowtarzalnym punktem na eventowej mapie Podlasia, a nawet Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Propozycje znajdą Państwo na naszej stronie. Polecamy także kontakt telefoniczny czy też spotkanie z naszym Wedding Menagerem.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Pomigacze, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Stodole, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele

Powrót