Zapytanie
33... telefon

Sala Redutowa

11 Listopada 60-62, Bielsko-Biała, Śląskie,

33... telefon
Wyświetleń: 260


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

230 zł / os

Liczba gości

od 100 do 400

Najpiękniejsza i największa Sala na Podbeskidziu

Jeśli szukają Państwo sali weselnej z niesamowitą atmosferą, najlepszym wyborem będzie Sala Redutowa. Cudowne miejsce na organizację wesela, to właśnie nasza sala, dowód na to, że Bielsko Biała potrafi zachwycić klimatem.

Sala posiada wyposażone, niezależne zaplecze kuchenne. Istnieje możliwość wynajęcia Sali z dowolnie wybranym cateringiem. Sala przeznaczona na imprezy od 100 – 400 osób.

Sala Redutowa - jedna z najpiękniejszych sal tego typu w Polsce, mieści się na pierwszym piętrze hotelu "Pod Orłem". Jej neorenesansowy styl zachwyca wspaniałymi plafonami, żeliwnymi arkadami, bogatą dekoracją sztukatorską. Od początku swego istnienia, jako wnętrze reprezentujące wysoki europejski standard, piękna Sala Redutowa cieszyła się dużą sławą i popularnością wśród elit z kręgów artystycznych, przemysłowych i politycznych. Organizowano w niej wystawy malarskie, przedstawienia teatralne i kabaretowe oraz bale, w których biorącą udział śmietanka towarzyska kwestowała na cele dobroczynne i narodowe.

Sala Redutowa, to miejsce wprost idealne do organizacji wymarzonego wesela, dokładamy wszelkich starań, żeby wszystkie potrzeby naszych Gości zostały spełnione. Otoczymy Państwa profesjonalną opieką i pomocą, abyście Państwo mogli skupić się wyłącznie na najpiękniejszym dniu Waszego życia, nie musząc stresować się sprawami organizacyjnymi. Zapewniamy, iż wszystkie elementy, które bierzemy na swoje barki przejdą najśmielsze oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bielsko-Biała, Lokale weselne, Nietypowe miejsca

Powrót