Zapytanie
693... telefon

Siedlisko Lisia Nora

Chorońska 153/155, Biskupice, Śląskie,

W pobliżu: Jędrzejów, Włoszczowa, Częstochowa, Lubliniec, Myszków, Radomsko, Szczekociny, Koniecpol

693... telefon
Wyświetleń: 1054


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Siedlisko Lisia Nora

Lisia Nora to zanurzone w lasach Jury Krakowsko-Częstochowskiej gospodarstwo agroturystyczne. Kameralną atmosferę miejsca tworzy tylko jeden domek Lisia Norka, oddany do dyspozycji gości .Gospodarstwo położone jest w sąsiedztwie wielu szlaków turystycznych malowniczych Sokolich Gór, pełnych jaskiń i wspinaczkowych ostańców.

Sielskość miejsca podkreślają rustykalne elementy drewniane oraz zwierzęta gospodarskie spacerujące po terenie siedliska. Jest również sfora arystokratycznych chartów rosyjskich, które często towarzyszą przy sesjach zdjęciowych organizowanych w siedlisku.

w Lisiej Norce jest łazienka, aneks kuchenny, w którym przygotować można prosty posiłek, podwójne łóżko i antresola z dwoma materacami, na które wchodzi się po drabince. Są również regały z półkami uginającymi się pad ciężarem książek i legowisko dla psa. Bo to miejsce psom jest przyjazne. Nie ma telewizora, ani wifi, ale jest natura, która codziennie budzi do życia.

W siedlisku zamówić można jajka, mleko czy kozie serki lub naturalne wędliny z zaprzyjaźnionych gospodarstw. Istnieje możliwość zamówienia śniadaniowego kosza pełnego smakołyków z ekologicznych upraw, a w sezonie zjeść' darmowy obiad, w sezonie Ietnim w weekendy, odbywają się zajęcia kreatywne dla dzieci.

Lisia Norka położna jest w sąsiedztwie toru off-road, co dla  amatorów tego sportu ma niemałe znaczenie. Jest także doskonałą bazą wypadową dla pieszych czy rowerowych turystów zwiedzających Jurę, jesienią natomiast przyciąga grzybiarzy.

Organizujemy wyjątkowe śluby i wesela w plenerze.

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Biskupice, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Boho Wesele

Powrót