Wyślij zapytanie
504... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 100

Ślub w Jurcie

Nasza firma oferuje wynajem Jurt Ślubnych – stworzonych specjalnie dla nas przez ich producenta – oraz Jurt Eventowych, jak również kompleksową organizacje ślubu i przyjęcia weselnego w unikatowym stylu.

Jeśli poszukujecie alternatywy dla tradycyjnego przyjęcia weselnego, marzycie o zawarciu ślubu w plenerze, a jednocześnie pragniecie zadbać o komfortową i niezapomnianą zabawę Waszych gości, zdecydujcie się na wesele w jurcie.

Wybraliście szczególne miejsce dla Waszej Jurty Ślubnej? Rodzinny ogród, park, plaża, a może podwórko domu weselnego – jeśli planujecie połączenie imprezy? My, możemy postawić Jurtę wszędzie tam, gdzie znajdzie się dla niej miejsce, w każdym zakątku naszego kraju, tam gdzie czujecie się najlepiej.

Jeśli poszukujecie wyjątkowej ceremonii zaślubin, dopełnionej brzmieniem unikatowych instrumentów, w eleganckim stylu, ale i w połączeniu z naturą – świetnie trafiliście!

Zauroczonych przestrzenią jurty narzeczonych, ich przyjaciół oraz tych, którzy organizacją imprez zajmują się zawodowo zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.


Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Adam 2019-01-16 14:00:56

Ocena: 5

WSZĘDZIE BLISKO :)

Tagi: Warszawa, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Boho Wesele

Powrót