Zapytanie
667... telefon

Stara Fabryka Myślniew

Myślniew 73, Ostrzeszów, Wielkopolskie,

W pobliżu: Wrocław, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Kępno, Odolanów, Syców, kobyla góra

667... telefon
Wyświetleń: 9445


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 80

Stara Fabryka 

 Stara Fabryka to miejsce położone w malowniczej wsi Myślniew, w południowej Wielkopolsce. Jak sama nazwa wskazuje, nasza przestrzeń to pozostałość po starej Fabryce Ceramiki Budowlanej, która powstała w 1989 roku. FCB przeniosło swoją działalność, a mury pozostały, tak jak i nasza rodzina. W bliskości z naturą, dzięki miłości do całego otoczenia, po wielu latach miejsce odzyskało swoją świetność, aby dzielić się nią z innymi. Surowy, industrialny klimat, połączony z przytulną atmosferą i niesamowitym plenerem to właśnie Stara Fabryka.

Przyjęcia okolicznościowe odbywają się w nowej części obiektu, z niezależną kuchnią. Na przyjęciach serwujemy tradycyjną kuchnię polską. Niemniej jednak komponujemy indywidualne menu na specjalne zamówienia lub menu tematyczne. Proponujemy także organizację przyjęć w plenerze. Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: śluby, urodziny, chrzciny, komunie, rocznice ślubu i inne. Proponujemy również organizację spotkań i lunchy biznesowych, konferencji, imprez firmowych i grilla plenerowego.

Przy Starej Fabryce znajduje się również Cuba Club. Inspirowane Kubą, klimatyczne miejsce to część Starej Fabryki. Nasze miejsce może stać się również Twoje, na wyjątkowe okazje. U nas możesz dać początek wyjątkowym wspomnieniom i niezapomnianym chwilom. Odwiedź nas i zakochaj się w przestrzeni, która ciągle się zmienia.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ostrzeszów, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele i Ślub w Plenerze, Industrialne Sale Weselne, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót