Zapytanie
600... telefon

Wypożyczalnia Eventowa Turbonamioty

Przyszłość 100, Stanisławów, Łódzkie, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Radom, Piaseczno, Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Zgierz, Skierniewice

600... telefon
Wyświetleń: 4075


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Wypożyczalnia Eventowa Turbonamioty

Wynajem namiotów oraz wypożyczalnia gastronomiczna w jednym miejscu? Kompleksowo?
Tylko u nas!

Impreza plenerowa z prawdziwego zdarzenia? Wykorzystaj podczas eventu nasze namioty imprezowe, które pozwolą Ci na stworzenie atrakcyjnej bankietowej przestrzeni. Zapewnij uczestnikom komfortowe warunki do zabawy! Wypożyczalnia namiotów Turbonamioty prowadzi kompleksowe usługi wynajmu namiotów z wyposażeniem.

Wynajem namiotów okolicznościowych, cateringowych oraz ekspresowych typu pop-up. Oferujemy również wynajem namiotów harcerskich i wojskowych NS-64 oraz hal namiotowych weselnych.

W asortymencie posiadamy duży wybór namiotów na imprezy, dzięki którym możemy zorganizować każdego rodzaju uroczystość.

Z nami zorganizujesz zarówno prestiżową imprezę firmową lub uroczystość weselną, jak festyn czy małe, budżetowe przyjęcie weselne. I co najważniejsze, jako wypożyczalnia hal namiotowych proponujemy wynajem namiotów w naprawdę korzystnej cenie! Zapoznaj się z przygotowanym cennikiem i wybierz rozwiązanie, które pozwoli Ci na profesjonalne przygotowanie przyjęcia w plenerze. Prowadzimy także wynajem wyposażenia dodatkowego - nasza wypożyczalnia gastronomiczna oferuje między innymi warniki, grill, maszyny do popcornu oraz urządzenia do waty cukrowej.

Wypożyczalnia namiotów Turbonamioty obejmuje zasięgiem swojego działania całą Polskę!

Niezależnie od tego, gdzie organizujesz uroczystość możesz liczyć na naszą pomoc. Głównym rynkiem, na który wypożyczamy namioty eventowe, jest Warszawa, Łódź oraz całe województwo mazowieckie i łódzkie. W przypadku dalszych wyjazdów, nasza wypożyczalnia hal namiotowych dysponuje własnym, tanim transportem.

Oferujemy wynajem namiotów ogrodowych z pełnym wyposażeniem, przeznaczonych na różną ilość gości, od kameralnych kilkuosobowych uroczystości, do nawet kilkuset gości. Nasze proponowane zestawy komunijne ułatwią Państwu wybór odpowiedniego namiotu. Zachęcamy do rezerwacji!

Dodatkowo w ofercie posiadamy:

  • Hale namiotowe z podłogą
  •  Namioty ekspresowe
  • Namioty Magazynowe
  • Parasole grzewcze
  • Łóżka i materace wojskowe
  • Mini Golf
  • Namioty harcerskie i wojskowe
  • Zastawa Stołowa

Zapraszamy do kontaktu!

  • Altana na ślub
  • Ogród

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Stanisławów, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie

Powrót